BMW Driving Experience

Wierzymy, że jesteś bardzo dobrym kierowcą. Ale możesz być jeszcze lepszym. Specjalnie z myślą o podnoszeniu kwalifikacji polskich kierowców BMW uruchomiło w Polsce swój sztandarowy program szkoleniowy: BMW Driving Experience. To legendarny już cykl zaawansowanych kursów szkoleniowych dla kierowców, od wielu lat organizowanych w całej Europie i na świecie. Jest przeznaczony nie tylko dla właścicieli BMW, ale też dla fanów marki oraz tych kierowców, którzy wiedzą, że doskonaląc swoje umiejętności za kółkiem inwestują we własne bezpieczeństwo. Sprawdź szczegóły.

Czym jest BMW Driving Experience?

BMW Driving Experience to projekt zarządzany przez BMW M GmbH, czyli sportowy dział bawarskiego koncernu. Program wystartował już w 1977 roku i od początku jego celem było z jednej strony zaznajomienie kierowców z możliwościami wyczynowych wersji modeli BMW serii M, a z drugiej zapewnienie im dostępu do fachowych kursów szkoleniowych prowadzonych przez najwyższej klasy ekspertów. Obecnie w ramach BMW Driving Experience kierowcy mogą korzystać z około 50 kursów.

BMW Driving Experience nareszcie w Polsce

To zadziwiające, że do tej pory polscy kierowcy chcący skorzystać z możliwości odbycia szkolenia za kierownicą jednego z modeli BMW serii M, musieli podróżować np. do Niemiec. Na szczęście to już nieaktualne. W 2019 roku oficjalnie otwarto BMW Driving Experience w Polsce. Kierowcy mogą zapisywać się na szkolenia i treningi z doskonalenia jazdy w dwóch ośrodkach BMW: Bednary i Modlin, a także na torze wyścigowym Silesia Racing.

Ośrodki Doskonalenia Techniki Jazdy BMW Driving Experience to najlepszy adres dla tych, którzy nie tylko chcą poczuć gwałtowny dopływ adrenaliny do mózgu podczas szybkiego pokonywania zakrętów za kierownicą jednego ze spektakularnych modeli BMW serii M. Przede wszystkim jest to oczywisty wręcz wybór dla kierowców dbających o swoje bezpieczeństwo, mających świadomość swoich ograniczeń, chcących realnie podnieść własne umiejętności.

Dlaczego warto?

Kurs szkoleniowy w ramach BMW Driving Experience to zdecydowanie najlepsza inwestycja dla kierowców, którzy codziennie pokonują wiele kilometrów po polskich drogach. Pomimo stałego rozwoju sieci autostrad i dróg szybkiego ruchu, w naszym kraju nadal dochodzi do ogromnej liczby wypadków – w większości spowodowanych przez samych kierowców. To efekt niskiego poziomu szkolenia. Na szczęście coraz więcej zmotoryzowanych zdaje sobie sprawę z tego, że odpowiedni kurs szkoleniowy pozwoli im wyeliminować podstawowe błędy i złe nawyki.

Poza tym udział w kursie szkoleniowym BMW Driving Experience to po prostu świetna zabawa. Jak często masz okazję, by zasiąść za kierownicą samochodu o wyczynowych osiągach, pokonać w nim ciasny zakręt, wykonać awaryjne hamowanie, rozpędzić się do zawrotnej prędkości? Udział w kursie może więc być świetnym prezentem dla kogoś, albo… dla Ciebie.

Wybierz program dla siebie

Polskie Ośrodki Doskonalenia Techniki Jazdy BMW Driving Experience oferują kierowcom cztery programy akademii BMW. Są to:

  • BMW M Intensive Training – przeznaczony dla tych, którzy nie idą na żadne kompromisy i chcą wynieść swoje umiejętnością o kilka poziomów wyżej.
  • BMW M Perfection Training – program, po którego ukończeniu staniesz się ekspertem za kółkiem. Będziesz w stanie poradzić sobie w praktycznie każdej sytuacji na drodze.
  • BMW Basic Safety Training – program skupiony na kwestiach związanych z bezpieczeństwem jazdy, którego celem jest przygotowanie Cię do poruszania się po drogach w taki sposób, aby zminimalizować ryzyko wzięcia udziału w wypadku.
  • BMW Compact Safety Training – opcja dla tych, którzy nie mają zbyt wiele czasu, ale oczekują, że w ramach kursu szkoleniowego znacząco podniosą swoje umiejętności za kierownicą i poznają najskuteczniejsze metody bezpiecznego wychodzenia z opresji na drodze.

Chcesz wziąć udział w jednym z kursów szkoleniowych BMW Driving Experience? Skontaktuj się z nami i już teraz zarezerwuj miejsce! Nie ma na co czekać – zainteresowanie programem jest ogromne.