Cecha 1
Cecha 1
Cecha 2
Cecha 2
 Cecha 3
Cecha 3

BMW SERII 7 LIMUZYNA LONG

Pewnośc siebie, prezencja, moc i komfort, to cechy, które gwarantuje BMW Limuzyna serii 7. Samochód który znajduje się w czołówce klasy luksusowej. Elegancki i wyjątkowy, napędzany benzynowym 8-cylindrowym silnikiem. Auto, gdzie dopracowane są wszelkie detale oraz innowacje techniczne. Dostojnie osiąga wysokie parametry.

Daj się przekonać osobowością BMW serii 7

Ekskluzywnie prezentujący się samochód zawsze znajdzie się w centrum uwagi. BMW serii 7 Limuzyna bez wątpienia zachwyca prezencją. Mocno wyrazisty model wyróznia się charakterem i elegancją zarówno z zewnąrz jak i wewnątrz. Wykorzystane materiały i inspiracje budują w środku tego samochodu wyjątkową atmosferę.

Łącz się ze światem

Możesz bezproblemowo połaczyć swój smartfon z samochodem, umożliwiając sobie w ten sposób szybkie planowanie i interakcję. Komfort podróży zapewnia BMW Connected oferując szereg funkcjonalności. Asystent kierowania i prowadzenia po pasie ruchu, oraz systemy asystenta parkowania plus bardzo wspomagająco wpływają na jakość jazdy.

Bądź na bieżąco

Model BMW Limuzyna serii 7 to wyraz najwyższego komfortu oraz podejścia do obecnego luksusu. Aktualizacja aplikacji oraz usług BMW odbywa się zdalnie, dzięki czemu bez przerwy możesz być na bieżąco.

Doskonałość formy

To wzorcowy indywidualny model BMW. Wrażenie potęgują przy wsiadaniu aluminiowe listwy ozdobne z podświetlanym napisem „BMW Individual”, a w środku ekskluzywna pełna tapicerka skórzana BMW Individual, podsufitka oraz listwy ozdobne. To niezwykły charakter dla nieprzeciętnych ludzi.

Title
Twoje BMW serii 7 Limuzyna Long BMW serii 7 Limuzyna można zamówić w salonach BMW Bawaria Motors w Warszawie, Jankach, Katowicach i Gdańsku. Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami, którzy przedstawią wszystkie szczegóły dotyczące cen oraz wariantów wyposażenia.