Cecha 1
Cecha 1
Cecha 2
Cecha 2
 Cecha 3
Cecha 3

BMW M5 CS

Sportowe i eleganckie wrażenie w jednym? BMW M5 CS to model w którym odnajdziemy to połaczenie. Sportowy charakter w biznesowej limuzynie robi niedoścignione wrażenie. Jesli poszukujesz wrażeń jazdy z motorsportu koniecznie spróbuj zawładnąc tym modelem. Zaskoczy Cię osiągami, trakcją i dostarczy estetycznych wrażeń z jazdy.

Najmocniejsze

Nowe BMW M5 jest obecnie najmocniejsze w historii. Zastosowanie ekskluzywnych komponentów podwozia BMW M oraz optymalnej koncepcji nadwozia i wnetrza pozwala doskonalić dynamikę jazdy. A 8-cylindrowy silnik benzynowy BMW M TwinPower Turbo o mocy 467 kW/ 635 KM pozwala na osiagi 467 kW (635 KM), 750 Nm, 0-100 kmh w 3,0 s. Idealnym uzupełnieniem jest 8-stopniowa skrzynia M Steptronic z układem Drivelogic i M. Moc 635 KM osiaga od 0 do 100 km/h w niewiarygodnym czasie 3,0 s.

Wrażenie

Wybitnie sportowy charakter to konsekwencja lekkiej konstrukcji i ekskluzywnych komponentów układu jezdnego oraz pozostałym elelemntom stylistycznym. Karbon komponentów oraz złoty brąz akcentówpodkreślają wizualne wrażenie tego modelu. Wyścigowe wrażenie dopadnie nas w tym wnetrzu, gdzie sportowe, karbonowe fotele kubełkowe uzupełnione są konturem toru i kontrastującym czerwonym stebnowaniem, a kierownica M z przyciskami wielofunkcyjnymi, plakietką M i poduszką powietrzną wyposażona jest w karbonowe łopatki zmiany biegów.

Komunikacja sieciowa

Komfort i bezpieczeństwo kierowcy zapewnia obszerny zestaw innowacyjnych funkcji i systemów wspomagających, któee oferyje BMW M5 CS. Bez względu czy zachodzi potrzeba skorzystania z inteligentnego asystenta, czy potrzeba obsługi funkcji rozrywkowych i biznesowych, to wszystko jest możliwe na dużym ekrani edotykowym nowego BMW M5 CS.

Title
Twoje BMW M5 CS Nowe BMW serii 5 Limuzyna można zamówić w salonach BMW Bawaria Motors w Warszawie, Jankach, Katowicach i Gdańsku.