BMW
m340i m340i
BMW
Cecha 2
 Cecha 3
Cecha 3

BMW M240i xDRIVE COUPÉ

Samochód o sportowym charakterze, porywa swoją zwinnością i zaskakuje dynamiką jazdy. Zarówno na prostej drodze jak i na zakrętach, wyważone przyspieszenie gwarantuje adrenalinę. Wszelkie detale uzupełniają sportowe zacięcie tego zawodnika.
BMW M240i xDrive Coupé to fenomen w swojej klasie. Nie ma sobie równych pod względem osiągów i zachowuje przy tym niesamowitą prezencję.

Rewolucja

BMW M240i xDrive Coupé ekscytuje swoimi osiągami. Wygląda fenomenalnie i uwzględnia niesamowite rozwiązania techniczne. Adaptacyjny układ jezdny M, sportowy mechanizm różnicowy M czy adaptacyjny sportowy układ kierowniczy, powodują, że w BMW M240i xDrive Coupé dostarczysz sobie dynamicznych wrażeń z jazdy. Mocne i zwinne. Ma sportowy charakter i precyzyjnie się prowadzi. Elementy stylistyczne M w kolorze Cerium Grey oraz ekskluzywne akcenty we wnętrzu to uzupełnienie atletycznego wyglądu.

Sportowe impresje

6-cylindrowy rzędowy silnik benzynowy BMW M TwinPower o mocy 374 KM (275 kW) w BMW M240i xDrive Coupé daje czystą radośc z jazdy. Samochód wyróznia się mocą i brzmieniem. Układ jezdny pozwala dostosować się do warunków nawierzchni i jazdy. A MEchanizm różnicowy M optymalizuje trakcjęi stabilność jazdy. 8-stopniowa skrzynia Steptronic, to sportowe rozwiązanie dla zmiany biegów. Natomiast hamulce M dzięki zaciskom stałym z przodu i jednotłoczkowym pływającym z tyłu oraz dużej tarczy zapewniają bardzo duzą skuteczność hamowania.

Usługi cyfrowe

BMW M240i xDrive Coupé koncentruje uwagę na bezkompromisowej łaczności. Kokpit zorientowany na kierowcę współpracuje z jego potrzebami podczas każdej podróży. Najnowszy stan techniki jest tu zwsze pod ręką. Inteligentny system wspomagający kierowcę komunikuje się z jego potrzebami. Dostęp do wszelkich funkcji łączności i usług cyfrowych zapewniają mobilność na wyższym poziomie.

Akcesoria

Oryginalne akcesoria BMW M Performance to szeroka gama sportowego wyposażenia, które spełnią oczekiwania fanów sportowego designu. Jakość, stylistyka, wydajność to idealne określenia dla BMW M240i xDrive Coupé oraz dla wszelkich dodatków, które uzupełnią jego wyjątkowy charakter. Karbonowa atrapa chłodnicy, karbonowy spojler tylny, karbonowy dyfuzor tylny to tylko wybrane propozycje by stworzyć wartość dodaną do Twojego BMW M240i xDrive Coupé.