Cecha 1
Cecha 1
Cecha 2
Cecha 2
 Cecha 3
Cecha 3

BMW 520e LIMUZYNA

Sportowa limuzyna biznesowa łączy w BMW 520e elegancki styl, dynamiczną sylwetkę i minimalistyczną stylistykę, ale również innowacyjne technologie i sportowe wyposażenie. Wyrazisty, nowoczesny, to samochód marzeń, gdzie kontury uzupełniają elegancji nowoczesny, szlachetny wygląd, pozostając funkcjonalnym. Imponuje technologiami i dynamiką jazdy. Komfortowy, gwarantuje jakość na najwyższym poziomie.

Innowacyjny napęd hybrydowy

Warto poznać zalety pojazdów z napędem hybrydowym. Koncepcja napędu hybrydowego BMW to odpowiedź na zrównoważoną mobilności i wydajność dynamiki jazdy. Zalety innowacyjnych samochodów hybrydowych są niepodważalne. Hybryda plug-in BMW łączy napęd elektryczny BMW eDrive z mocnym silnikiem spalinowym BMW. Auto dostosuje optymalną interakcję silników spalinowych i elektrycznych w każdej sytuacji na drodze wykorzystując inteligentne tryby jazdy.

Łączność

Zespół ekranów w które wyposażona jest BMW 520e Limuzynatworzą BMW Live Cockpit Professional, to centralny dotykowy wyświetlacz z funkcją nawigacji. Obsługiwany za pomoca kontrolera iDrive Touch. Zdalna aktualizacja oprogramowania kierowca jest zawsze na bieżąco. Aplikacja My BMW lub karta SIM instalowana w samochodzie pozwala na regularne pobieranie aktualizacji oraz jej instalację. tym samym sposobem można aktywować dodatkowe funkcje w samochodzie. Wszelkie dostępne dla modelu usługi cyfrowe powodują że codzienna eksploatacja jest jeszcze przyjemniejsza.

Ładowanie

BMW Charging to indywidualnie dopasowane rozwiązania do ładowania BMW serii 5 Limuzyna z napędem hybrydowym. Oprócz standardowego kabla do ładowania (typu 2) do domowych gniazdek elektrycznych szczególnie wygodne, bezpieczne i szybkie ładowanie umożliwia stacja BMW Wallbox. Stacja Smart Wallbox naszego partnera oferuje także dodatkowe usługi w zakresie inteligentnego ładowania. Serwis instalacyjny zapewnia bezproblemowy i prawidłowy montaż stacji Wallbox. Maksymalną elastyczność przy ładowaniu w domu zapewnia szybka ładowarka uniwersalna, która umożliwia ładowanie hybryd plug-in BMW za pośrednictwem różnych adapterów z każdego domowego lub przemysłowego gniazdka elektrycznego. Oprócz standardowego kabla do ładowania (typu 2) hybryda plug-in BMW serii 5 Limuzyna wyposażona jest również w kabel (typu 3) do ładowania w miejscach publicznych oraz kartę BMW Charging, która oferuje atrakcyjne warunki ładowania w publicznych stacjach.

Title
Twoje BMW 520e Limuzyna BMW 530e iPerformance można zamówić w salonach BMW Bawaria Motors w Warszawie, Jankach, Gdańsku oraz Katowicach. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszymi doradcami, którzy zaprezentują więcej szczegółów na temat tego wyjątkowego modelu.