Koła zimowe BMW

Radość z jazdy nie kończy się wraz z pierwszymi opadami śniegu. Dla kierowców BMW ona dopiero się zaczyna! Zainwestuj w oryginalne koła zimowe BMW, zapewniając sobie maksymalną przyjemność z pokonywania kolejnych kilometrów nawet przy niesprzyjającej aurze. Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i Twoich pasażerów. Na zachętę w salonach BMW Bawaria Motors przygotowaliśmy dla Ciebie specjalne oferty cenowe na zakup kół zimowych do Twojego BMW. Łap okazje i nie daj się zaskoczyć pogodzie!

Design? Tak, ale nie to jest najważniejsze

Oryginalne koła zimowe BMW, niezależnie od konkretnego modelu obręczy, to designerskie majstersztyki. Wierzymy jednak, że wybierzesz naszą ofertę z zupełnie innego powodu. Chodzi o bezpieczeństwo i komfort na drodze.

Na co dzień zapominamy o tym, że to właśnie koła są jedynym elementem samochodu mającym bezpośredni kontakt z nawierzchnią. Od jakości i sprawności ogumienia zależy więc dosłownie wszystko – skuteczność hamowania, precyzja prowadzenia, przyczepność, przewidywalna reakcja samochodu na przyspieszanie i zdjęcie nogi z gazu. Nie możesz tego bagatelizować.

Wybierając oryginalne koła zimowe BMW inwestujesz w to, co najważniejsze. Najwyższy komfort jazdy w każdych warunkach pogodowych, pewne prowadzenie, skuteczne hamowanie oraz maksymalną sprawność wszystkich systemów odpowiadających za bezpieczeństwo.

Koła zimowe BMW to kompletny zestaw dedykowany konkretnemu modelowi BMW. Obręcze oraz opony są dobierane w taki sposób, aby perfekcyjnie współpracowały z układem napędowym i jezdnym Twojego samochodu. Nie musisz więc tracić czasu na porównywanie parametrów poszczególnych modeli opon. Nasi specjaliści dobiorą zestaw, który na 100% jest odpowiedni do auta, którym jeździsz. Najwyższą jakość opon potwierdza widniejąca na nich gwiazdka – to znak, że ogumienie spełnia rygorystyczne standardy marki BMW.

Jakość potwierdzona gwarancją

Oryginalne koła zimowe BMW są pierwszym wyborem dla kierowców, którzy nie akceptują ryzyka na drodze, nie chcą eksperymentować z jakością i wiecznie się zastanawiać, czy dobrze wydali swoje pieniądze. Aby utwierdzić Cię w przekonaniu, że dokonałeś najlepszego wyboru, koła zimowe BMW zostały objęte 3-letnim ubezpieczeniem opon, za które nie musisz płacić ani złotówki – dostajesz je w cenie.

Jak działa ubezpieczenie? Niezależnie od tego, jaki jest powód uszkodzenia opony, możesz skorzystać z bezpłatnej pomocy na miejscu lub w serwisie. Nie poniesiesz żadnego dodatkowego kosztu naprawy lub wymiany ogumienia. Jest to istotny argument, który powinien skłonić Cię do zainwestowania w oryginalne koła zimowe BMW.

Koła zimowe BMW to wybór, który jest uzasadniony ekonomicznie. Nie tylko z uwagi na bezpłatne ubezpieczenie opon, ale także najwyższą jakość obręczy aluminiowych i ogumienia. Dzięki temu masz pewność, że wybrany komplet posłuży Ci długo, nawet jeśli pokonujesz znaczne dystanse w trudnych warunkach pogodowych.

Które koła zimowe BMW wybierzesz?

Bezpieczeństwo i precyzja prowadzenia to jedno, ale nie możemy zapominać o kwestiach estetycznych. Jeździsz pięknym samochodem i żaden element nie powinien mieć negatywnego wpływu na jego design.

W ofercie BMW Bawaria Motors znajdziesz najnowsze i najbardziej spektakularne modele kół zimowych BMW, w tym:

  • 18-calowe M Performance Double-Spoke 796 M – model stworzony specjalnie do BMW serii 3, w skład którego wchodzą obręcze oraz opony run-flat Bridgestone Blizzak LM-001 RFT RSC.
  • 19-calowe M Performance Double-Spoke 786 M – koła zimowe przeznaczone do samochodów BMW serii 5, z oponami run-flat Pirelli Winter Sottozero 3 RSC MOE.
  • 19-calowe M Double-Spoke 699 M – to propozycja dla właścicieli BMW X3, z oponami run-flat Pirelli Scorpion Winter STANDARD1.
  • 21-calowe Y Spoke 741 M – koła zimowe przeznaczone do samochodów BMW X5, z oponami run-flat Pirelli Scorpion Winter RSC.

To oczywiście tylko wybrane modele kół zimowych BMW. W ofercie znajduje się znacznie więcej wzorów i rozmiarów, dlatego zapraszamy Cię do bezpośredniego kontaktu z doradcami serwisowymi BMW Bawaria Motors. Przedstawimy Ci dostępne opcje mieszczące się w Twoim budżecie.bmw