activ tourer hybrid
Cecha 1
Cecha 1
Cecha 2
Cecha 2
 Cecha 3
Cecha 3

BMW 225xe ACTIVE TOURER

BMW 225xe Active Tourer to hybrydowy wariant tego modelu, który błyskawicznie zdobywa sobie popularność na polskim rynku. Mamy tutaj połączenie funkcjonalności, wysokiego komfortu podróżowania oraz świetnych właściwości jezdnych. Dzięki temu jest to wręcz idealny samochód dla małej rodziny. Zwłaszcza, gdy mama lub tata po odwiezieniu dzieci do szkoły i przedszkola lubią nieco mocniej nacisnąć pedał gazu. Poznaj lepiej BMW 225xe Active Tourer.

Znakomite osiągi

Do napędzania hybrydowego BMW 225xe Active Tourer

producent wybrał silnik trzycylindrowy o pojemności 1,5 litra, który rozwija

moc 136 KM. Może się wydawać, że to niewiele, ale osiągi pokazują coś zupełnie

innego. Ten kompaktowy, rodzinny model BMW rozpędza się od 0 do 100 km/h w

czasie zaledwie 6,7 sekundy. Prędkość maksymalna wynosi natomiast 202 km/h.

Oczywiście napęd spalinowy jest wspierany przez silnik elektryczny. BMW 225xe Active Tourer to model hybrydowy typu plug-in, co oznacza, że akumulator wysokonapięciowy ładujemy bezpośrednio z gniazdka – najlepiej przy wykorzystaniu Wallboxa.

Duży zasięg w trybie elektrycznym

Do niedawna podstawową wadą hybryd było to, że w zasadzie nie dało się ich użytkować wyłącznie na prądzie. BMW 225xe Active Tourer pod tym względem da Ci mnóstwo satysfakcji i pozwoli znacząco ograniczyć koszty zakupu paliwa.

Samochód w trybie wyłącznie elektrycznym może pokonać dystans do 57 kilometrów (i jest to wartość realna). W ten oto sposób jesteś w stanie przejechać na prądzie z domu do pracy i z powrotem (przy standardowych odległościach miejskich) na jednym ładowaniu, praktycznie w ogóle nie zużywając benzyny.

Funkcjonalność w standardzie

Nieprzypadkowo nawet przedstawiciele BMW przyznają, że BMW 225xe Active Tourer jest najbardziej funkcjonalnym modelem nie tylko w aktualnej ofercie bawarskiej marki, ale prawdopodobnie także w całej jej historii. To wręcz idealny samochód dla rodziny 2+1 lub 2+2, która podróżuje głównie po mieście, a okazjonalnie wybiera się na weekend za miasto czy dłuższe wakacje.

Wnętrze pojazdu zapewnia wysoki komfort kompletowi pasażerów. Do dyspozycji mamy również duży, ustawny bagażnik o regularnym kształcie. O bezpieczeństwo podróżnych dba szereg systemów elektronicznych, w tym asystujących kierowcy i minimalizujących ryzyko kolizji w zatłoczonym mieście czy na autostradzie. Do tego dochodzą inteligentne technologie z gamy BMW Connected Drive, które pozwalają personalizować działanie poszczególnych funkcji samochodu, aby podróż była jeszcze przyjemniejsza i zawsze bezpiecznie wiodła do celu.

Dynamiczny design

Pomimo wyraźnie rodzinnego charakteru auta projektantom BMW udało się zachować to, z czego słynie bawarska marka – dynamiczną, wręcz sportową linię nadwozia. Dzięki temu BMW 225xe Active Tourer może się podobać nawet mężczyznom, którzy uwielbiają styl BMW i wcale nie chcą jeździć typowym „tatowozem”, ale za kierownicą szukają też emocji. Te gwarantuje legendarny już układ jezdny BMW.

Nie czekaj i umów się na jazdę testową BMW 225xe Active Tourer w BMW Bawaria Motors.