mini
MINI ELEKTRYCZNE Aerodynamiczna atrapa chłodnicy
mini elektryczne
MINI ELEKTRYCZNE Naładowane pasją
mini
Mini Elektryczne Osiągi pulsujące energią

Mini elektryczne 

Nowe, w 100% elektryczne MINI to samochód, który idealnie odpowiada na potrzeby dużej grupy kierowców. Nie tylko jest całkowicie bezemisyjny i super oszczędny, ale także zapewnia mnóstwo przyjemności z jazdy. Miasto to jego naturalne środowisko. Przemierzaj je w stylu, dbając o swój portfel, naturę i wiedząc, że inni tylko Ci zazdroszczą. Sprawdź nowe oblicze elektromobilności!

Fantastycznie osiągi, żadnych strat dla środowiska 

Nowe elektryczne MINI łamie schematy i jest dowodem na to, że samochody bezemisyjne nie są tylko ciekawostkami, ale mogą stanowić elementarną część miejskiego krajobrazu. Jazda tym autem to czysta – dosłownie i w przenośni – przyjemność. Wystarczy rzut oka na dane techniczne. Przyspieszenie? Pierwszą setkę osiągniesz już po 7,3 sekundy – takiego wyniku nie zapewni Ci zdecydowana większość wysilonych silników benzynowych z turbosprężarką. 

Prędkość maksymalna? 150 km/h, co jest aż nadto wystarczające w mieście, ale też w podróży po drogach krajowych. Znakomita elastyczność silnika pozwala bezpiecznie wyprzedzać, a przede wszystkim zapewnia komfortowe podróżowanie po zatłoczonych ulicach wielkiego miasta.

Elektryczne MINI: ładuj je tak, jak Ci wygodnie

MINI jest marką dla ludzi, którzy nie lubią kompromisów i kochają wolność. Dlatego ten w pełni elektryczny model niczego Ci nie narzuca. Masz do wyboru kilka sposobów uzupełniania poziomu akumulatora. Możesz to robić we własnym garażu, w stacjach publicznych, w firmie – gdziekolwiek tylko masz dostęp do źródła energii. W zestawie z samochodem dostajesz standardowy kabel, ale możesz też zainwestować w MINI Wallbox czy super szybką ładowarkę DC.

Standardowy zasięg na jednym ładowaniu wynosi aż 232 kilometry. Jeśli codziennie pokonujesz trasę z domu do pracy i odwrotnie o długości 10 kilometrów, to łatwo policzyć, że będziesz musiał ładować swoje elektryczne MINI zaledwie raz w tygodniu. To ogromna oszczędność czasu i pieniędzy!

Naładowanie akumulatora do poziomu 80% przy użyciu standardowej ładowarki zajmuje 2,5 godziny. Jeśli użyjesz ładowarki DC, czas ten skróci się do zaledwie 35 minut. W sam raz na wypicie kawy w podróży. Pamiętaj, że jeżdżąc elektrycznym MINI masz dostęp do ponad 12 tysięcy stacji ładowania w całej Europie, a ich liczba stale rośnie.

Ekologiczna i ekonomiczna jazda nie musi być nudna

W końcu to nadal MINI! Samochód tak zwinny i przyjemny w prowadzeniu, że nie chce się przerywać podróży. Źródło zasilania nie ma tutaj żadnego znaczenia. Nadal możesz się cieszyć fantastycznymi właściwościami jezdnymi typowymi dla marki.

Ważnym udogodnieniem zastosowanym w nowym elektrycznym MINI jest możliwość poruszania się po mieście bez konieczności zmiany biegów i przy użyciu wyłącznie jednego pedału do przyspieszania i hamowania. Dzięki bezpośredniemu sprzężeniu silnika z kołami wystarczy oderwać stopę od pedału, by auto niemal natychmiast wytraciło prędkość. Jest to bardzo wygodne w ruchu miejskim.

Widać, że podróżujesz w stylu

Nowe elektryczne MINI wyróżnia się na drodze całą gamą akcentów stylistycznych, które są zarezerwowane dla bezemisyjnej wersji napędu. To między innymi aerodynamiczna atrapa chłodnicy, która jest niemal całkowicie zamknięta, by poprawić charakterystykę nadwozia i zapewnić jeszcze niższe zużycie energii. Znajdziesz na niej również znak rozpoznawczy elektrycznego MINI, czyli żółty pasek oraz emblemat „MINI Electric”. Mało? A co powiesz na efektowne, żółte lusterka i inne akcenty w kolorze Yellow Electric? Sprawdź również rewelacyjne, 17-calowe obręcze kół MINI Electric Corona Spoke 2-tone, które nie tylko świetnie wyglądają, ale także poprawiają właściwości aerodynamiczne tego samochodu.

Kupując nowe elektryczne MINI zyskujesz również dostęp do najnowocześniejszych funkcji wspierających kierowcę, jak usługi EDRIVE, które przekazują Ci informacje o zasięgu, stanie naładowania baterii oraz podpowiadają, gdzie znajdziesz najbliższą stację ładowania. Do tego dochodzą usługi MINI Connected, umożliwiające m.in. zarządzanie kluczowymi funkcjami z poziomu smartfona.

Już teraz umów się na jazdę próbną w pełni elektrycznym MINI – skontaktuj się z naszymi doradcami i zapytaj o ofertę dla Ciebie!