SAMOCHÓD RODZINNY Samochód rodzinny nie musi być nudny. Zwłaszcza, jeśli to auto dla tak wyjątkowej rodziny, jak Twoja. Otwórz się na nowego członka rodziny – na MINI Clubman. Wystarczająco przestronne, by pomieścić całą Twoją rodzinę ze wszystkimi jej potrzebami. Niezastąpione w mieście, teraz jest również gotowe, by towarzyszyć Ci w weekendowych ekspedycjach w nieznane.
BIZNESOWY PARTNER
BIZNESOWY PARTNER Czy Twój biznes jest gotów na nowe kierunki rozwoju? MINI Clubman z pewnością jest gotowe, by towarzyszyć Twojej firmie w tej podróży! Wyposażone w najnowsze rozwiązania technologiczne oraz wyjątkowo pojemny bagażnik, MINI Clubman tylko czeka na biznesowe wyzwania.
PODKREŚLENIE STYLU
PODKREŚLENIE STYLU Najwyżej w życiu cenisz sobie klasę i styl? Z pewnością dogodzisz swoim wyrafinowanym gustom wybierając tę perełkę. MINI Clubman, zaprojektowane z wyjątkową dbałością o szczegół, podkreśli Twoją wyrazistą osobowość.

MINI pełne możliwości

Auto o wielkim sercu i jeszcze większych możliwościach już od 1390 zł/mies. oraz 15% wpłaty własnej.

Poznaj sześciodrzwiowe MINI Clubman z dodatkowym wyposażeniem w ofercie (automatyczna skrzynia biegów, nawigacja, kamera cofania, reflektory LED, Apple CarPlay, dostęp komfortowy, ogrzewanie foteli przednich, sportowa wielofunkcyjna kierownica).

Najbardziej charakterne kombi na rynku z dodatkowym wyposażeniem w ofercie już od 1390 zł/mies. i 15% wpłaty własnej.

Sprawdź najnowszą ofertę

Poznaj specjalną ofertę dla MINI Cooper Clubman z bogatym pakietem wyposażenia:

  • Automatyczna skrzynia biegów
  • Kierownica sportowa, skórzana
  • Sportowe fotele przednie
  • Ogrzewanie foteli przednich
  • Przełącznik trybów jazdy MINI 
  • Lusterka zewnętrzne składane elektrycznie
  • Kamera cofania 
  • Regulator prędkości z funkcją hamowania
  • Dostęp komfortowy
  • Apple CarPlay

Już OD 1390 ZŁ/MIES. I 15% WPŁATY WŁASNEJ

Oto MINI Clubman. Stylowe, jak zawsze. A teraz również bardziej przestronne. Gotowe by Cię zadziwić i zaskoczyć. Otwórz się na nowe perspektywy z sześciodrzwiowym MINI Clubman.

OTWÓRZ SIĘ NA NOWE PERSPEKTYWY

MINI Clubman jest pełne niespodzianek. Klasyczny design, który od lat urzeka prawdziwych estetów został zachowany, ale i wzbogacony kilkoma budzącymi zachwyt detalami, jak reflektory we wzór brytyjskiej flagi. Sześć par drzwi oraz pojemny bagażnik otwierają wiele nowych możliwości, a nowoczesne rozwiązania technologiczne, takie jak systemy MINI Connected, ułatwiają doświadczenie podróży w każdym możliwym aspekcie.

OTWARTE NA ORYGINALNOŚĆ

MINI Clubman zawsze cechowało się unikatowym designem. Jego najnowsza wersja nie zawodzi w tym względzie, wprowadzając takie przykuwające uwagę detale, jak ledowe tylne reflektory we wzór brytyjskiej flagi. MINI Clubman dostępne jest również w zaskakujących kolorach, między innymi w zwracającym uwagę odcieniu czerwieni Indian Summer Red.

WIĘCEJ PRZESTRZENI DLA TWOICH POMYSŁÓW

Sześciodrzwiowe MINI Clubman z przestronnym bagażnikiem o pojemności 360 do 1250 litrów jest gotowe na więcej! Oferuje wygodną przestrzeń nawet pięciu pasażerom, dzięki czemu warto rozważyć je jako auto rodzinne. Poprzecznie otwierane drzwi gwarantują łatwiejszy dostęp do bagażnika oraz ułatwiają pakowanie i rozpakowywanie.

JEDNO MINI, WIELE POTRZEB

MINI Clubman to samochód o wielu zaletach, które docenią kierowcy o różnorodnych potrzebach. Jego klasyczny, ale jednocześnie nowoczesny design znajdzie fanów wśród prawdziwych koneserów stylu. Zbudowany z myślą o praktycznych zastosowaniach samochód wyposażony został w szereg najnowocześniejszych udogodnień technologicznych, które ułatwią codzienne podróże. Choć miejskie w swoim charakterze, MINI Clubman nigdy nie było lepiej przygotowane do weekendowych wypadów za miasto.