MINI Leasing

Nowe MINI w leasingu? Świetny pomysł! Dzięki atrakcyjnym rozwiązaniom finansowym MINI Financial Services możesz wyjechać z salonu fabrycznie nowym samochodem kultowej marki bez ponoszenia dużych kosztów na starcie. MINI Leasing się opłaca, zarówno przedsiębiorcom, jak i konsumentom. Sprawdź szczegóły i przekonaj się, że to najkorzystniejsza propozycja dla Ciebie.

MINI Leasing dopasowany do Twoich potrzeb i możliwości

MINI to synonim wolności i marka dla ludzi, którzy sami wiedzą, co jest dla nich najlepsze. Dlatego niczego Ci nie narzucamy i dajemy Ci możliwość wybrania dowolnego wariantu finansowania zakupu Twojego nowego MINI. Możesz zdecydować się na klasyczny leasing operacyjny, finansowy, leasing konsumencki lub unikalną ofertę MINI Comfort Lease.

Doradcy Bawaria Motors, oficjalnego dilera marki MINI, precyzyjnie przedstawią Ci wszystkie szczegóły dotyczące programów leasingowych, dzięki czemu łatwiej podejmiesz świadomą, najkorzystniejszą decyzję. Każdy z wariantów finansowania może zostać ściśle dopasowany do Twoich możliwości w taki sposób, aby leasing MINI był dla Ciebie maksymalnie opłacalny.

Sprawdź najważniejsze korzyści MINI Leasing:

 • Duża swoboda w zakresie wyboru okresu obowiązywania umowy;
 • Sam wybierasz wysokość opłaty wstępnej;
 • Rata leasingowa perfekcyjnie dopasowana do Twoich możliwości finansowych;
 • Leasing dostępny również dla konsumentów (nie musisz mieć firmy);
 • Duże korzyści finansowe dla przedsiębiorców (opłata miesięczna i rata leasingu stanowią koszt uzyskania przychodu, istnieje również możliwość odliczenia części podatku VAT);

MINI Leasing Finansowy: wyjątkowo korzystne rozwiązanie

MINI Financial Services to jedna z najbardziej komplementarnych ofert finansowania zakupu nowego samochodu na polskim rynku. Wariantem, który cieszy się szczególnym zainteresowaniem wśród przedsiębiorców jest MINI Leasing Finansowy. To bardzo korzystne rozwiązanie dla każdej firmy, również jednoosobowej, która nie chce się wikłać w wysokie koszty, a jednocześnie oczekuje konkretnych zysków podatkowych.

Sprawdź najważniejsze zalety i warunki MINI Leasing Finansowy:

 • Szerokie możliwości w zakresie wyboru okresu obowiązywania umowy – od 6 do nawet 60 miesięcy.
 • Każdy odpis amortyzacyjny oraz część odsetkowa raty leasingowej stanowi Twój koszt uzyskania przychodu i pomniejsza kwotę należnego podatku.
 • Podatek VAT płacisz po odbiorze leasingowanego samochodu (część podatku VAT płatna jest wraz z opłatą wstępną, reszta, liczona od sumy rat i wartości rezydualnej, dopiero po odbiorze pojazdu).
 • Po zapłaceniu ostatniej raty leasingowej możesz wykupić Twoje Mini za 0,1% ceny.
 • Możesz w każdym momencie zakończyć umowę leasingową i np. zdecydować się na rozpoczęcie kolejnej, finansującej zakup nowego MINI.

MINI Leasing Konsumencki. Nie masz firmy? I tak możesz mieć MINI!

Usługi MINI Financial Services nie są zarezerwowane tylko dla przedsiębiorców. Również klienci indywidualni mogą cieszyć się korzyściami finansowymi z zakupu MINI w leasingu. To bardzo wygodne, a przede wszystkim opłacalne rozwiązanie dla osób, które nie chcą lub nie mogą sobie pozwolić na jednorazowy, spory wydatek.

Sprawdź najważniejsze szczegóły dotyczące wariantu MINI Leasing Konsumencki:

 • Okres obowiązywania umowy od 24 do nawet 60 miesięcy.
 • Nie martwisz się żadnymi formalnościami – wszystkim zajmą się doradcy BMW Bawaria Motors, którzy przygotują umowę i załatwią wszelkie sprawy rejestracyjne. Tobie pozostanie tylko odebrać Twoje nowe MINI w jednym z naszych salonów.
 • Uproszczona procedura przyznawania finansowania – nie ma ono również wpływu na Twoje bieżące zobowiązania kredytowe.
 • Chcesz dalej jeździć Twoim MINI po spłaceniu leasingu? Możesz je wykupić za jedynie 0,1% wartości pojazdu.
 • Masz możliwość zakończenia umowy leasingu w dowolnym momencie. Ciesz się wolnością, jaką daje Ci MINI również na poziomie finansowym.

MINI w leasingu? To naprawdę proste!

Aby móc wyjechać nowym MINI z salonu bez ponoszenia wysokiego kosztu początkowego, musisz tylko wybrać interesujący Cię model, skontaktować się z doradcą BMW Bawaria Motors i ustalić preferowane przez Ciebie warunki leasingu – między innymi okres obowiązywania umowy i wysokość opłaty wstępnej. Po dostarczeniu wszystkich dokumentów i podpisaniu umowy będziesz mógł już cieszyć się posiadaniem fantastycznego samochodu, na który Cię stać.

W okresie obowiązywania umowy będziemy Cię również na bieżąco informować o wszelkich promocjach, akcjach rabatowych czy atrakcyjnych usługach dla posiadaczy MINI.

Oto najważniejsze warunki MINI Leasing:

 • Opłata wstępna już od 0%.
 • Okres finansowania od 24 do 60 miesięcy (leasing operacyjny) lub od 6 do 60 miesięcy (leasing finansowy).
 • Leasing udzielany w PLN.
 • Wartość końcowa pojazdu od 0,5% do 40% (w zależności od okresu umowy i wybranego wariantu leasingu).
 • Oprocentowanie zmienne.

Już teraz skontaktuj się z doradcą BMW Bawaria Motors i zapytaj o szczegóły programu finansowania MINI Leasing.