MINI Comfort Lease

Już nie musisz wydawać dużej gotówki, by spełnić swoje motoryzacyjne marzenie. Teraz możesz jeździć nowym MINI w leasingu na bardzo korzystnych warunkach. MINI Comfort Lease to znakomity wybór nie tylko dla przedsiębiorców, ale także klientów indywidualnych, którzy oczekują rozwiązań finansowych szytych na miarę. Dowiedz się więcej.

Mini Comfort Lease, czyli leasing, na który możesz sobie pozwolić

Jeszcze do niedawna leasing był produktem finansowym przeznaczonym wyłącznie dla firm. Satysfakcja z posiadania MINI nie może być jednak zarezerwowana dla nielicznych. Dlatego w ramach MINI Comfort Lease umożliwiamy Ci zakup nowego MINI na bardzo atrakcyjnych warunkach, z których wcześniej mogli korzystać tylko przedsiębiorcy.

Mini Comfort Lease to unikalna propozycja finansowania zakupu samochodu. W odróżnieniu od klasycznego leasingu czy kredytu, w tym przypadku spłacasz jedynie tę część ceny pojazdu, która odpowiada jego aktualnej utracie wartości. Nie musisz zatem spłacać całego samochodu, jeśli nie zamierzasz przejąć go na własność po zakończeniu umowy. Dzięki temu korzystnemu rozwiązaniu na posiadanie MINI może sobie pozwolić niemal każdy.

Jeździsz dalej czy wymieniasz na nowe?

Dużą zaletą oferty Mini Comfort Lease jest to, że nie narzucamy Ci żadnych ograniczeń. Masz pełną swobodę w podjęciu decyzji, czy chcesz wykupić samochód na własność, oddać go czy może wymienić na fabrycznie nowy. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, ponieważ nie musisz się już martwić chociażby sprzedażą samochodu i utratą jego rynkowej wartości – całe związane z tym ryzyko bierzemy na siebie.

Pamiętaj również, że decyzję o zakończeniu lub kontynuowaniu umowy możesz podjąć nawet w ostatniej chwili. Masz więc dużo czasu do namysłu. Choć i tak jesteśmy pewni, iż jazda MINI da Ci tyle przyjemności, że zwiążesz się z tą marką na długo.

Wybierz swoje MINI. My zajmiemy się resztą

W ramach programu Mini Comfort Lease gwarantujemy Ci pełną obsługę na etapie załatwiania formalności. Tobie pozostanie tylko wybranie modelu, wersji silnikowej i wyposażeniowej Twojego nowego samochodu. To my zajmiemy się rejestracją pojazdu i przygotowaniem go do odbioru w jednym z naszych salonów.

Maksymalnie uprościliśmy procedurę przyznania finansowania. Nie ma ono również wpływu na Twoje zobowiązania kredytowe. Opłata wstępna oraz kwota miesięcznej raty są ściśle dopasowywane do Twoich możliwości finansowych, a w przypadku firm wliczają się do kosztów uzyskania przychodu (duża korzyść podatkowa).

Sprawdź, jak łatwo możesz wyjechać swoim nowym MINI z salonu

Procedura finansowania w ramach Mini Comfort Lease jest bardzo prosta i przejrzysta. Od posiadania nowego, wymarzonego MINI dzieli Cię tylko 6 kroków:

  • Krok 1: Wybierz swoje nowe MINI z aktualnej oferty marki.
  • Krok 2: Zastanów się, jak długi okres obowiązywania umowy Cię interesuje.
  • Krok 3: Określ średnioroczny przebieg w kilometrach.
  • Krok 4: Dostarcz wszystkie dokumenty, których listę otrzymasz od doradcy Bawaria Motors.
  • Krok 5: Podpisz umowę na korzystnych dla Ciebie warunkach.
  • Krok 6: Twoje nowe MINI już na Ciebie czeka. Odpal silnik i ruszaj w pierwszą ekscytującą podróż.

Przez cały okres obowiązywania umowy leasingowej możesz korzystać z licznych akcji promocyjnych, a także atrakcyjnych pakietów serwisowych i produktowych. Będziemy Cię o nich informować na bieżąco, aby nic ważnego Cię nie ominęło.

Ustalmy korzystne dla Ciebie warunki umowy

Mini Comfort Lease to wyjątkowo elastyczny program finansowania, w ramach którego dajemy Ci możliwość swobodnego wybrania warunków leasingu. Oto najważniejsze elementy umowy, które możesz negocjować z doradcami BMW Bawaria Motors:

  • Opłata wstępna – od 0% do 35%.
  • Okres finansowania – od 24 do 60 miesięcy.

Wartość końcową pojazdu ustalamy na podstawie długości okresu finansowania oraz zadeklarowanego przez Ciebie średniorocznego przebiegu. Finansowanie jest udzielane w walucie PLN oraz oprocentowane zmiennie.

Tuż przed końcem umowy

Gdy umowa leasingu będzie się zbliżać do końca, skontaktujemy się z Tobą i zaproponujemy Ci możliwe opcje jej przedłużenia lub zakończenia. To Ty podejmiesz ostateczną decyzję. Wierzymy, że postanowisz dalej jeździć MINI, dlatego otrzymasz od nas warianty zmiany auta na nowe, z aktualnej oferty marki.

Już teraz skontaktuj się z doradcą BMW Bawaria Motors i zapytaj o szczegóły programu Mini Comfort Lease.