MINI Lifestyle

Wybrałeś MINI, bo wiesz, co dobre. Nie interesuje Cię posiadanie jakiegokolwiek samochodu. Jazdy nie traktujesz tylko, jako podróżowania z punktu A do punktu B. Chcesz więcej, lepiej, szybciej. Takie właśnie jest MINI, a Ty możesz wyrazić swoje przywiązanie do marki na wiele sposobów. Sprawdź wybór artykułów z serii MINI Lifestyle i pokaż, że żyjesz w rytmie MINI, stając się jednocześnie ambasadorem jednej z najbardziej pożądanych motoryzacyjnych marek świata.

MINI Lifestyle: codziennie w stylu MINI

Kolekcja MINI LIfestyle obejmuje najróżniejsze artykuły, które możesz wykorzystywać na co dzień czy podczas specjalnych okazji. To między innymi bardzo efektowne ubrania ozdobione logo legendarnej marki, które dzięki prestiżowemu wykonaniu i zastosowaniu materiałów najwyższej jakości ugruntowują status posiadacza. Kolekcja obejmuje między innymi:

- Kurtki

- Torby

- Czapeczki

- Bluzy

- T-shirty

- Koszulki polo

- Portfele

- Plecaki

- Walizki

- Okulary przeciwsłoneczne

- Parasole

- Zegarki

Gadżety MINI

W kolekcji MINI Lifestyle znajdziesz również wiele praktycznych przedmiotów i gadżetów elektronicznych, które ułatwią Ci życie, a do tego na każdym kroku będą podkreślać Twoje przywiązanie do jakości, stylu i niesztampowego designu. Możesz wybierać spośród między innymi:

- Osłonek na smartfona

- Długopisów i innych akcesoriów piśmienniczych

- Termosów

- Pendrive’ów

- Otwieraczy do butelek

- Smyczy i zawieszek

- Głośników Bluetooth

- Bidonów

MINI dla najmłodszych

Kolekcja MINI Lifestyle obejmuje również akcesoria dla dzieci. Możesz zaszczepić miłość do marki u swojej pociechy na bardzo wczesnym etapie jej życia, sprawiając jej przy tym mnóstwo radości. Akcesoria MINI dla najmłodszych to między innymi:

- Ubranka

- Repliki samochodów MINI

- Rowery MINI

- Deskorolka

- Gry, wycinanki i kolorowanki

MINI Lifestyle 60 Years

MINI świętuje jubileusz 60-lecia marki wypuszczając specjalną kolekcję ubrań i akcesoriów nawiązujących do kolejnych etapów rozwoju motoryzacyjnej legendy. To coś dla prawdziwych fanów marki, którzy czują się z nią mocno związani i chcą to podkreślać na co dzień. Kolekcja MINI Lifestyle 60 Years obejmuje między innymi:

- Koszulki

- T-shirty

- Czapeczki

- Koce piknikowe

- Torby

- Parasole

- Walizki

- Portfele

- Ubrania dla dzieci

- Piłki

- Gadżety na piknik i do biura

Kolekcja John Cooper Works Lifestyle

John Cooper Works Lifestyle to ekskluzywna kolekcja ubrań i akcesoriów, które oczywiście nawiązują do najbardziej prestiżowej, sportowej i pożądanej linii stylistycznej samochodów MINI. Wspaniały design, najwyższa jakość wykonania, wysokogatunkowe materiały – to wszystko sprawia, że nie będziesz chciał rozstawać się z tymi rzeczami i pozostaniesz w centrum uwagi, zwłaszcza w gronie fanów motoryzacji.

Kolekcja John Cooper Works Lifestyle powstała głównie z myślą o facetach, ale śmiało mogą z niej korzystać także panie, które czują silną więź z marką MINI i chcą być jej ambasadorkami. Nie bez znaczenia jest przy tym znakomita jakość zastosowanych materiałów, dzięki czemu noszenie i prezentowanie artykułów z tej kolekcji zaspokoi nawet wygórowane oczekiwania stylistyczne.

W kolekcji znajdziesz mnóstwo praktycznych, bardzo eleganckich gadżetów, w tym:

- Okulary przeciwsłoneczne

- Multitoole

- Długopisy

- Portfele i etui na wizytówki

- Zegarki

- Karty

- Torby na ramię i do ręki

- Worki żeglarskie

- Bidony

- Czapeczki

- Koszulki

- Breloki do kluczy

- Latarki

- Repliki samochodów MINI

- Składany rower

Masz MINI, a więc jesteś fanem marki. Bądź nim nie tylko wtedy, gdy przemierzasz ulice swoim samochodem, ale także w codziennych sytuacjach, podczas spotkań z przyjaciółmi, realizowania pasji czy zabaw z dziećmi. Ze stylem MINI jest Ci zawsze do twarzy.

Oryginalne artykuły z kolekcji MINI Lifestyle, MINI Lifestyle 60 Years oraz John Cooper Works Lifestyle możesz zamówić w autoryzowanych serwisach MINI Bawaria Motors. Część gadżetów jest dostępna na miejscu, dzięki czemu możesz od razu przekonać się o ich najwyższej jakości. Skorzystaj też z porad naszych doradców, zwłaszcza jeśli szukasz świetnej inspiracji prezentowej.