MINI części

Jeździsz MINI, a więc masz prawo oczekiwać więcej. Lubisz, gdy wszystko działa perfekcyjnie, nie znosisz przykrych niespodzianek i nieprzewidzianych kosztów. Znamy sposób na to, aby Twoje MINI nigdy Cię nie zawiodło. Wybieraj tylko oryginalne części MINI, które gwarantują najwyższy poziom bezpieczeństwa, 100% kompatybilność z samochodem i są objęte 2-letnią gwarancją. Oryginalne części MINI kupisz w autoryzowanych serwisach MINI Bawaria Motors. Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy.

Wygodny katalog oryginalnych części MINI

Nie musisz już wertować aukcji internetowych i liczyć na to, że sprzedawca wie, co właściwie sprzedaje. Dzięki katalogowi części zamiennych MINI online szybko i pewnie znajdziesz podzespoły, które pasują do Twojego samochodu. Pamiętaj, że części MINI do poszczególnych modeli kultowej marki są dostępne jeszcze przez 15 lat od zakończenia produkcji. Nie będziesz więc mieć problemu ze znalezieniem elementów kompatybilnych z Twoim samochodem, nawet jeśli opuścił linię montażową dawno temu.

Regenerowane części MINI

Nikt nie lubi przepłacać, dlatego oszczędnym właścicielom proponujemy szeroki wybór regenerowanych części MINI. Podzespoły te zostały poddane profesjonalnej, szczegółowej regeneracji, dzięki czemu spisują się praktycznie jak nowe, nie ustępując im ani jakością, ani trwałością. Regenerowane części MINI to zawsze lepszy wybór niż zamienniki niewiadomego pochodzenia.

Akumulator MINI

Oryginalny akumulator MINI działa dłużej, zapewnia wystarczającą energię do porannego rozruchu nawet po bardzo mroźnej nocy, a także gwarantuje bezpieczeństwo instalacji elektrycznej Twojego samochodu.

Znajdź oryginalny akumulator MINI do Twojego auta. ->

Tarcze hamulcowe MINI

Mają kluczowy wpływ na skuteczność hamowania, a tym samym bezpieczeństwo jazdy. Na hamulcach nigdy nie należy oszczędzać! Dlatego wybierz oryginalne tarcze hamulcowe do Twojego MINI.

Znajdź oryginalne tarcze hamulcowe MINI do Twojego auta. ->

Filtr paliwa MINI

Silniki MINI są bardzo wydajne, ale też wymagające jeśli chodzi o jakość paliwa. Regularna wymiana filtra paliwa w Twoim MINI daje Ci pewność, że jednostka napędowa pracuje w optymalnych warunkach i zawsze daje z siebie 100%.

Znajdź oryginalny filtra paliwa MINI do Twojego auta. ->

Mikrofiltr MINI

Skuteczność klimatyzacji, a także bezpieczeństwo kierowcy i pasażerów są ściśle uzależnione od jakości i czystości mikrofiltra. Dbaj o jego regularną wymianę, aby podróż nie kończyła się katarem, kaszlem i łzawieniem oczu.

Znajdź oryginalny mikrofiltr MINI do Twojego auta. ->

Klocki hamulcowe MINI

To one w pierwszej kolejności odpowiadają za skuteczne hamowanie. Muszą być przygotowane nawet na ekstremalne sytuacje. Kup oryginalne klocki hamulcowe MINI i miej pewność, że Twój samochód zahamuje zawsze, zapewniając Ci maksymalne bezpieczeństwo.

Znajdź oryginalne klocki hamulcowe MINI do Twojego auta. ->

Filtr oleju MINI

Regularna wymiana oleju to nie wszystko. Trzeba również stosować odpowiedni filtr oleju, który jest perfekcyjnie dopasowany do potrzeb i specyfiki konkretnej jednostki napędowej. Wybierając oryginalny filtr oleju MINI możesz jeździć spokojnie wiedząc, że silnik Twojego samochodu ma zapewnione optymalne warunki pracy.

Znajdź oryginalny filtr oleju MINI do Twojego auta. ->

Pióra wycieraczek MINI

Często bagatelizowany, a niezwykle ważny element samochodu. Od jakości wycieraczek zależy komfort i bezpieczeństwo jazdy, dlatego nie warto na nich oszczędzać. Zainwestuj w oryginalne pióra wycieraczek MINI, które gwarantują bardzo dużą trwałość i skuteczne usuwanie zanieczyszczeń z szyby, a także cichą pracę.

Znajdź oryginalne pióra wycieraczek MINI do Twojego auta. ->

Świece zapłonowe MINI

Ty tego nie widzisz, ale świece zapłonowe w Twoim MINI są narażone na ekstremalne warunki pracy. Trzeba je więc regularnie wymieniać, co zapewnia korzystne warunki dla silnika i całej instalacji elektrycznej. Markowe świece są trwalsze, dlatego warto w nie zainwestować.

Znajdź oryginalne świece zapłonowe MINI do Twojego auta. ->

Filtr powietrza MINI

Nie masz chyba wątpliwości, że to bardzo ważny element Twojego samochodu. Filtr powietrza chroni jednostkę napędową przed zanieczyszczeniami, eliminując tym samym ryzyko awarii. Wybierz markowy filtr powietrza MINI o sprawności odpylania na poziomie aż 99%.

Znajdź oryginalny filtr powietrza MINI do Twojego auta. ->

Wszystkie oryginalne części MINI są dostępne w autoryzowanych serwisach MINI Bawaria Motors.