MINI HATCH PRAWDZIWY INDYWIDUALISTA
MINI HATCH JAKIEGO JESZCZE NIE BYŁO JESZCZE WIĘCEJ MOCY
MINI HATCH W NOWEJ ODSŁONIE Ikona stylu

5-drzwiowe Mini Hatch 

Zawsze to samo pytanie: podróżować ze stylem czy praktycznie? 5-drzwiowe Mini Hatch nie każe Ci już wybierać. Ten samochód został stworzony dla fanów legendarnej marki, którzy za kierownicą chcą doświadczać spektakularnych emocji, ale jednocześnie potrzebują funkcjonalnego nadwozia. Jesteś tatą ze sportowymi ambicjami? A może mamą, która nie lubi ginąć w tłumie i uwielbia jedyny w swoim rodzaju design? 5-drzwiowe Mini Hatch to oczywisty wybór dla Ciebie. 

5-drzwiowe Mini Hatch: król miasta 

Mini od zawsze było kojarzone z samochodami o wybitnych walorach estetycznych i fantastycznych właściwościach jezdnych. Wielu kierowców odkładało jednak marzenia o posiadaniu auta tej marki na później, a konkretnie: gdy dzieci podrosną, gdy przeprowadzę się do centrum miasta, gdy nie będę mieć zobowiązań, gdy przestanę wozić ze sobą bagaże itd. Dzięki 5-drzwiowemu Mini Hatch nie musisz już szukać wymówek. 

Ten samochód to kwintesencja stylu brytyjskiej marki w bardzo praktycznym wydaniu. Mamy tutaj połączenie niepowtarzanego charakteru Mini z nadwoziem 5-drzwiowym. We wnętrzu również jest więcej miejsca na nogi i nad głową, co pozwoli cieszyć się przyjemnością jazdy Mini także wyższym kierowcom. Kto powiedział, że podróżowanie z całą rodziną i bagażami musi być nudne i stateczne?

5-drzwiowe Mini Hatch spokojnie może pełnić funkcję samochodu rodzinnego, zwłaszcza wtedy, gdy poruszasz się tylko po mieście i okazjonalnie zabierasz bliskich w dalszą trasę. Praktyczne nadwozie i przestronne wnętrze to nie wszystko. W tym wariancie masz również do dyspozycji całkiem spory bagażnik o pojemności 278 litrów, który po złożeniu tylnej kanapy rośnie do aż 941 litrów. Tak, wiemy: pewnie nie będziesz przewozić swoim Mini pralki. Ale możesz. 

Niemal nieograniczone możliwości personalizacji

Mini nigdy nie stawia ograniczeń swoim klientom. Wybierasz tę markę z prostego powodu: nie chcesz być taki, jak inni. Oczekujesz więc, że Twój samochód będzie nie tylko stylowy, ale też maksymalnie zindywidualizowany. 5-drzwiowe Mini Hatch spełni Twoje oczekiwania.

Masz możliwość pełnej konfiguracji samochodu zarówno pod względem stylistyki nadwozia, jak i wnętrza, nie wspominając już oczywiście o opcjach wyposażenia. Chcesz większe koła? Żaden problem. Lubisz nietypowy kolor karoserii? Masz pole do popisu. Marzą Ci się efektowne elementy stylistyczne, jak chociażby pasy na masce czy inne wykończenie dachu i lusterek? Mini docenia Twoją kreatywność. Możesz skorzystać z programu Mini Yours, w ramach którego istnieje możliwość pełnej indywidualizacji wyglądu samochodu.

Świetny wygląd to nie wszystko

5-drzwiowe Mini Hatch jest nową ikoną stylu w światowych metropoliach, w każdym detalu nawiązując do tradycji legendarnej marki – by wspomnieć tylko o fladze Union Jack ukrytej w tylnych lampach. Jednocześnie ten samochód jest dowodem na to, że Mini nie stoi w miejscu i garściami czerpie z najnowocześniejszych technologii. Zwiastuje to już lekko odświeżone logo marki na masce.

Z ciekawszych elementów wyposażenia warto wymienić wyświetlacz Mini Head-Up, dzięki któremu nie musisz odrywać wzroku od drogi, aby mieć stałą kontrolę nad parametrami jazdy czy wygodnie korzystać z podpowiedzi systemu nawigacji. Do tego dochodzą bardzo zaawansowane systemy bezpieczeństwa, w tym układ dynamicznej kontroli trakcji i stabilności czy tzw. niewidzialny przewodnik, czyli system asystujący Ci podczas jazdy i podpowiadający wybór optymalnego stylu prowadzenia dla jeszcze większego bezpieczeństwa na drodze.

Wybierz swoją wersję Mini Hatch

5-drzwiowe Mini Hatch jest dostępne w trzech klasycznych wariantach, czyli:

  • One – z silnikiem benzynowym o mocy 102 KM
  • Cooper – z silnikiem benzynowym o mocy 136 KM
  • Cooper S – z silnikiem benzynowym o mocy 192 KM

W każdej z tych wersji masz możliwość zamówienia manualnej lub automatycznej skrzyni biegów. Jeśli natomiast lubisz rzeczy absolutnie wyjątkowe, sprawdź limitowany model Mini 60 Years Edition, który jest dostępny zarówno w wersji 3- jak i 5-drzwiowej.

Już teraz umów się na jazdę próbną 5-drzwiowym Mini Hatch w salonach BMW Bawaria Motors!