MINI Kredyt

MINI to samochód o wyjątkowym charakterze, wykonany z dbałością o najmniejsze szczegóły, komfortowy, bezpieczny, jedyny w swoim rodzaju. Myślisz, że jest dla Ciebie za drogi? My mówimy: sprawdź MINI Kredyt! Atrakcyjny program kredytowania zakupu MINI pozwoli Ci cieszyć się z posiadania Twojego wymarzonego samochodu bez nadwyrężania domowego budżetu. Nie musisz wierzyć na słowo. Po prostu przyjdź do Bawaria Motors i sam się o tym przekonaj!

MINI Kredyt. Stać Cię na nowe MINI!

MINI to marka premium, stąd wiele osób z góry zakłada, że nie może sobie pozwolić na zakup auta tej klasy. A gdybyśmy Ci powiedzieli, że nawet zarabiając całkiem przeciętnie jesteś w stanie spełnić swoje motoryzacyjne marzenie? MINI Kredyt pozwala rozłożyć wartość samochodu na lekkie raty, które zmieszczą się w Twoim budżecie.

Jest to możliwe dzięki bardzo elastycznym założeniom programu kredytowania zakupu MINI. Dajemy Ci ogromną swobodę w wyborze zarówno okresu obowiązywania umowy, jak i wysokości miesięcznej raty oraz wkładu własnego. Nawet jeśli nie dysponujesz sporą gotówką, będziesz mógł wyjechać swoim nowym MINI z jednego z salonów MINI Bawaria Motors i nie martwić się, że wziąłeś na siebie zbyt duże obciążenie finansowe.

Dlaczego warto kupić MINI w kredycie?

Zakup nowego samochodu w kredycie może być jedną z najrozsądniejszych decyzji, jakie podjąłeś w swoim życiu.

Po pierwsze: staniesz się posiadaczem fabrycznie nowego, w 100% sprawnego pojazdu, który nie ma żadnych ukrytych wad.

Po drugie: będziesz jeździć bezpiecznym autem, co zagwarantuje Tobie i Twoim pasażerom najwyższy poziom ochrony na drodze.

Po trzecie: nie musisz się już martwić nagłymi awariami i wysokimi kosztami ich usunięcia, bo MINI kupione w kredycie także jest objęte 2-letnią gwarancją producenta.

Wreszcie po czwarte: jeździsz nowym samochodem, sam Tworzysz jego historię, co zaprocentuje przy odsprzedaży – uzyskasz znacznie lepszą cenę i nie będziesz mieć problemu ze znalezieniem nabywcy.

To wszystko, w połączeniu z niskim wkładem własnym oraz miesięczną ratą, której wysokość z łatwością dopasujemy do swoich możliwości finansowych, decyduje o wyjątkowej opłacalności zakupu nowego MINI w kredycie. Samochód, który budzi w Tobie tak ogromne emocje, nareszcie jest w Twoim zasięgu.

Sprawdź zalety oferty MINI Kredyt

Zakup MINI w kredycie to znakomite rozwiązanie dla osoby, która od dawna marzy o posiadaniu samochodu tej legendarnej marki, ale niekoniecznie chce lub może sobie pozwolić na wydanie sporej gotówki od ręki. Doradcy BMW Bawaria Motors, oficjalnego dilera MINI, są w stanie dopasować ofertę kredytową do potrzeb i oczekiwań każdego klienta.

Decydując się na opcję kredytowania zakupu osiągasz liczne korzyści, w tym:

  • Możesz rozłożyć spłatę na okres nawet 120 miesięcy.
  • Atrakcyjniejsze oprocentowanie kredytu w porównaniu ze standardowymi ofertami kredytu gotówkowego.
  • Wybierasz samochód spośród całej gamy modeli MINI. Masz pełną swobodę w konfigurowaniu wyposażenia, koloru nadwozia, możesz się zdecydować na dowolną wersję silnikową.
  • Minimum formalności – zdecydowaną większość z nich bierzemy na siebie, a Tobie pozostanie tylko skompletowanie dokumentów i umówienie się na odbiór Twojego nowego MINI w jednym z salonów BMW Bawaria Motors.

5 prostych kroków do cieszenia się nowym MINI w kredycie

Jeśli myślisz, że procedura zakupu samochodu na kredyt jest żmudna, czasochłonna i stresująca, to bardzo pozytywnie Cię zaskoczymy. Zaletą MINI Kredyt jest uproszczenie całego procesu, o czym najlepiej świadczy to, że wstępną decyzję otrzymasz już podczas pierwszego spotkania z doradcą Bawaria Motors.

Sprawdź, jak łatwo i szybko możesz kupić swoje nowe MINI w kredycie. Wystarczy tylko 5 kroków.

  • Krok 1: Umów się na spotkanie z doradcą MINI Bawaria Motors.
  • Krok 2: Wybierz swoje wymarzone MINI.
  • Krok 3: Wskaż interesujący Cię model finansowania zakupu. Ustal z doradcą wysokość miesięcznej raty kredytu oraz okres obowiązywania umowy.
  • Krok 4: Dostarcz wszystkie wymagane dokumenty i podpisz umowę.
  • Krok 5: Wyjedź swoim nowym MINI z salonu Bawaria Motors i ciesz się posiadaniem wyjątkowego samochodu, którego będą Ci zazdrościć inni.

Już teraz skontaktuj się z doradcą MINI Bawaria Motors i zapytaj o szczegóły oferty MINI Kredyt.