MINI Kredyt Niska Rata

Zawsze chciałeś je mieć, ale nie sądziłeś, że kiedykolwiek będzie Cię na nie stać. Teraz możesz sobie pozwolić na zakup nowego MINI w kredycie, którego obsługa nie stanowi żadnego problemu. MINI Kredyt Niska Rata to jedna z najlepszych ofert kredytowych na polskim rynku, stworzona specjalnie z myślą o miłośnikach marki, którzy z jednej strony chcą spełnić swoje motoryzacyjne marzenie, a z drugiej rozsądnie gospodarować budżetem domowym. Sprawdź szczegóły i przekonaj się, że wizja posiadania nowego MINI nie jest tylko Twoją fantazją.

MINI Kredyt Niska Rata: na czym to polega?

MINI Kredyt Niska Rata to specjalny program finansowania zakupu nowego MINI przeznaczony dla osób, które chcą zagwarantować sobie możliwie najniższe koszty obsługi kredytu. Udało się to osiągnąć dzięki opracowaniu harmonogramu spłaty z tzw. ratą balonową.

Zasada jest bardzo prosta: dopasowujemy miesięczne raty kredytu ściśle pod kątem Twoich możliwości finansowych. Jeśli na przykład możesz sobie pozwolić na spłacanie tylko 700 złotych miesięcznie, przygotowujemy ofertę w taki sposób, aby zagwarantować Ci równie niskie obciążenie. Automatycznie podnoszona jest natomiast wysokość ostatniej raty, którą spłacisz dopiero tuż przed zakończeniem obowiązywania umowy.

Jakie korzyści odniesiesz decydując się na zakup samochodu w programie MINI Kredyt Niska Rata?

  • Nie musisz mieć sporej gotówki na start, by wyjechać nowym MINI z salonu.
  • Miesięczna rata jest bardzo niska, dzięki czemu nie ryzykujesz problemów finansowych, nawet jeśli w okresie obowiązywania umowy np. spadnie poziom Twoich dochodów.
  • Możesz o wiele łatwiej gospodarować budżetem domowym i spokojnie odkładać środki na spłacenie ostatniej, najwyższej raty.
  • Bardzo elastyczna oferta pozwala dopasować wysokość miesięcznej raty do sytuacji finansowej praktycznie każdego klienta.
  • MINI Kredyt Niska Rata to o wiele korzystniejsze rozwiązanie w porównaniu ze standardowymi ofertami kredytowymi, zwłaszcza kredytem gotówkowym.
  • Masz pełen wybór najnowszych modeli MINI. Wszystkie samochody producenta dostępne w ofercie Bawaria Motors mogą zostać objęte programem finansowania zakupu MINI Kredyt Niska Rata.

Korzystne i przejrzyste warunki w standardzie

MINI Kredyt Niska Rata to atrakcyjny, ale także bardzo prosty w założeniu program finansowania zakupu samochodu marki MINI. Od początku dokładnie wiesz, jaką miesięczną ratę będziesz opłacać, a także ile wyniesie ostatnia rata, tzw. balonowa.

Jej maksymalna wysokość jest uzależniona od długości okresu finansowania. I tak:

  • Jeśli zdecydujesz się na kredyt na 24 miesiące przy wkładzie własnym 20%, wysokość ostatniej raty to 50% ceny samochodu.
  • Przy kredycie na 36 miesięcy i wkładzie własnym maksymalnie 33%, ostatnia rata wyniesie 40% ceny Twojego MINI.
  • Kredyt na 48 miesięcy przy wkładzie własnym maksymalnie 40% pozwoli Ci obniżyć wysokość ostatniej raty do 35% ceny samochodu.
  • W sytuacji, gdy rozłożysz okres kredytowania na 60 miesięcy i wpłacisz 50% ceny auta na start, ostatnia rata będzie odpowiadać 30% wartości samochodu.

Zakończ spłatę tak, jak Ci wygodnie

Specjalnie z myślą o klientach, którzy obawiają się, że nie będą w stanie uregulować ostatniej raty kredytu za swoje MINI, wprowadziliśmy do oferty dwa korzystne warianty zakończenia umowy. Pierwszy z nich zakłada jednorazową spłatę tzw. raty balonowej – po jej uregulowaniu MINI, którym cieszyłeś się przez ostatnie miesiące, będzie już w 100% Twoje.

Możesz jednak zdecydować się na atrakcyjne refinansowanie raty balonowej w ramach nowej umowy MINI Kredyt. To bardzo dobre rozwiązanie dla osób, które nie chcą lub nie mogą pozwolić sobie na jednorazowy wydatek.

Jak skorzystać? To bardzo proste!

Wiesz już, że możesz przejść od marzeń do czynów i kupić upragnione MINI w ramach oferty MINI Kredyt Niska Rata. Dzieli Cię od tego tylko kilka łatwych kroków.

Zacznij od skontaktowania się z doradcą Bawaria Motors – oficjalnego dilera marki MINI. Podczas spotkania omówicie dostępne warianty. Wybierzesz swoje nowe MINI, zadeklarujesz oczekiwaną wysokość miesięcznej raty, wpłaty początkowej, raty balonowej oraz wskażesz okres kredytowania. Na tej podstawie nasz doradca przygotuje dla Ciebie indywidualną ofertę.

Gdy ją zaakceptujesz, pozostanie Ci już tylko podpisanie umowy i umówienie się na odbiór Twojego nowego MINI. Dokładnie takiego, o jakim marzyłeś.

W okresie obowiązywania umowy będziesz mieć dostęp do wyjątkowych ofert wyłącznie dla posiadaczy samochodu marki MINI. Są to między innymi atrakcyjne pakiety serwisowe czy inne ekskluzywne usługi w specjalnych cenach.

Tuż przed zakończeniem umowy kredytowej skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy Ci dostępne opcje spłaty raty balonowej. Nie musisz więc podejmować decyzji od razu – masz sporo czasu na przemyślenia, a przede wszystkim cieszenie się jazdą MINI, na którego posiadanie naprawdę Cię stać.

Już teraz skontaktuj się z doradcą Bawaria Motors i zapytaj o szczegóły oferty MINI Kredyt Niska Rata.