MINI konfigurator akcesoriów

Twoje MINI jest samochodem z klasą, niepowtarzalnym stylem, obok którego trudno jest przejść obojętnie. Budzi zazdrosne spojrzenia przechodniów, innych kierowców, sąsiadów. Tego szukałeś i to właśnie zagwarantowała Ci legendarna marka. Czas zrobić kolejny krok. Zindywidualizuj wygląd Twojego samochodu dzięki oryginalnym akcesoriom MINI, które są dostępne w autoryzowanych serwisach MINI Bawaria Motors. W ich znalezieniu pomoże Ci przyjazny konfigurator akcesoriów MINI.

Jak działa konfigurator akcesoriów MINI?

To bardzo proste. W pierwszym kroku wybierasz typ nadwozia swojego MINI z rozwijalnej listy. Może to być na przykład Mini Countryman, Mini Hatch czy Mini Cabrio. Następnie wskazujesz konkretny model oraz kolor nadwozia. Na podstawie tych informacji specjalny algorytm znajdzie oryginalne akcesoria MINI, które pasują do Twojego samochodu. W zależności od wersji mogą to być chociażby:

- Oryginalne felgi ze stopów lekkich MINI;

- Akcesoria MINI John Cooper Works;

- Kompletne zestawy poprawiające aerodynamikę pojazdu;

- Akcesoria transportowe ułatwiające przewóz większej ilości bagaży oraz nietypowych przedmiotów, np. nart, deski surfingowej czy rowerów;

- Elementy ozdobne karoserii, w tym obudowy lamp bocznych, osłony lusterek, pasy na maskę itd.;

Przy każdej pozycji widnieje cena podstawowa za dany element, dzięki czemu od razu wiesz, czy możesz sobie pozwolić na zakup danego akcesorium do Twojego MINI. Zachęcamy Cię również do bezpośredniego kontaktu z doradcami autoryzowanych serwisów MINI Bawaria Motors – być może będziemy w stanie zaproponować Ci specjalny rabat na wybrane elementy do Twojego samochodu.

Dlaczego warto skorzystać z konfiguratora?

Konfigurator akcesoriów MINI to przede wszystkim bardzo prosty i szybki sposób na to, aby znaleźć potrzebne elementy do Twojego samochodu. Koniec ze żmudnym i irytującym wertowaniem aukcji internetowych czy katalogów sklepów online. Dzięki temu narzędziu potrzebujesz dosłownie 2 minut, by zyskać dostęp do pełnej gamy akcesoriów do konkretnego modelu MINI.

Drugą, niemniej ważną korzyścią, jest to, że nie ryzykujesz zakupu elementu, który nie będzie pasować do Twojego samochodu. Konfigurator akcesoriów MINI jest niezwykle precyzyjny, ponieważ korzysta z cyfrowej bazy producenta. Nie ma zatem możliwości, aby doszło do jakiejkolwiek pomyłki. Prawdopodobnie zdarzyło Ci się kiedyś kupić coś, co teoretycznie miało pasować do Twojego auta, a później okazało się, że sprzedający „trochę” się pomylił. Takie sytuacje są bardzo frustrujące. Warto ich unikać i nie wyrzucać pieniędzy w błoto.

Akcesoria zaproponowane przez konfigurator online są w 100% kompatybilne z Twoim egzemplarzem MINI. Masz więc pewność, że po otrzymaniu danego elementu bez trudu zamontujesz go w swoim garażu lub powierzysz to specjalistom z autoryzowanego serwisu MINI Bawaria Motors. Montaż przebiegnie szybko, bez żadnych niespodzianek i z gwarancją, że nie dojdzie do uszkodzenia żadnego elementu nadwozia czy wnętrza.

Pamiętaj również, że tylko oryginalne akcesoria MINI dają gwarancję niezawodności i ponadprzeciętnej trwałości, jak również jakości wykonania typowej dla tej legendarnej marki. Masz świetny samochód, którego zazdroszczą Ci inni. Nie chcesz chyba, aby przez nieoryginalne akcesoria stracił swój urok, prawda?

Jak zamówić wybrane akcesoria MINI?

Gdy już znajdziesz interesujące Cię akcesoria przy pomocy konfiguratora, wystarczy, że je zaznaczysz i potwierdzisz chęć zakupu. Następnie pozostanie już tylko wypełnienie krótkiego kwestionariusza (uzupełnienie danych osobowych Klienta) oraz wybranie dealera MINI, u którego odbierzesz zamówione akcesoria do Twojego samochodu – najlepiej z usługą fachowego montażu.

Oczywiście zapraszamy do skorzystania z oferty autoryzowanych serwisów MINI Bawaria Motors. Wiele spośród oryginalnych akcesoriów MINI posiadamy na miejscu, dzięki czemu możesz wcześniej sprawdzić, jak wyglądają na żywo i podjąć świadomą decyzję zakupową. Zawsze też możesz liczyć na pomoc naszych doradców.