O nas | Bawaria Motors

Bawaria Motors

Bawaria Motors to największy dealer BMW w Polsce.

Bawaria Motors prowadzi w Polsce 4 salony (Warszawa, Janki, Gdańsk, Katowice), które w swojej ofercie posiadają nie tylko nowe i używane pojazdy, ale i usługi blacharsko-lakiernicze, serwisowe, a także sklep z akcesoriami i częściami samochodowymi.

Priorytetem dla Bawaria Motors jest sprostać wszelkim oczekiwaniom Klientów salonu dzięki dbałości o produkty i usługi na najwyższym światowym poziomie przy wykorzystaniu wieloletniego doświadczenia firmy na terenie Europy.

Jesteśmy także dealerem MINI

Jesteśmy częścią Emil Frey Polska

Emil Frey Polska to holding spółek posiadających autoryzowane punkty dealerskie. Obecnie mamy cztery dealerstwa BMW i Mini, trzy Mercedesa, jedno Peugeota, jedno Skody i jedno Volkswagena. Dodatkowo mamy też nowoczesną blacharnię i lakiernię PGArt Motors, która wykonuje naprawy powypadkowe dla wszystkich marek. Natomiast spółka Emil Frey Select oferuje szeroki wybór samochodów używanych. Pracując w jednej z naszych lokalizacji – Warszawie, Jankach, Piasecznie, Katowicach, Gdańsku lub Poznaniu – jesteś częścią większej rodziny dealerskiej, która sprzedaje i serwisuje samochody nie tylko jednej marki i nie tylko w jednym miejscu.

  • Bawaria Motors Sp. z o.o. – autoryzowane punkty dealerskie marek BMW i Mini w Warszawie, Jankach, Katowicach i Gdańsku.
  • MB Motors Sp. z o.o. – właściciel autoryzowane punkty dealerskie marki Mercedes-Benz w Piasecznie, Poznaniu oraz w Jankach
  • Lion Motors Sp. z o.o. – autoryzowane punkty dealerskie marki Peugeot w Katowicach i Jankach.
  • Bohemia Motors Sp. z o.o. – autoryzowany punkt dealerski marki Skoda w Jankach
  • CityMotors - autoryzowany punkt dealerski marki Volkswagen i Volkswagen Użytkowe

Od strony prawnej Emil Frey Polska to właściciel wszystkich wymienionych wyżej dealerstw. Ideą tej spółki jest odpowiednie sterowanie rozwojem każdego z punktów dealerskich, jak również Grupy Emil Frey Polska jako całości. Dodatkowo świadczy usługi doradcze w każdym obszarze działalności i pomaga podejmować odpowiednie decyzje na poziomie zarządczym. Na poziomie firmy EF Polska podejmuje się strategiczne decyzje odnośnie każdej spółki, jak również zarządza się finansami, ryzykiem czy jakością.