Bawaria Motors

Bawaria Motors to największy dealer BMW w Polsce.

Bawaria Motors prowadzi w Polsce 5 salonów (Warszawa, Janki, Piaseczno, Katowice, Gdańsk), które w swojej ofercie posiadają nie tylko nowe i używane pojazdy, ale i usługi blacharsko-lakiernicze, serwisowe, a także sklep z akcesoriami i częściami samochodowymi.

Priorytetem dla Bawaria Motors jest sprostać wszelkim oczekiwaniom Klientów salonu dzięki dbałości o produkty i usługi na najwyższym światowym poziomie przy wykorzystaniu wieloletniego doświadczenia firmy działającej w całym kraju.

Wychodząc również naprzeciw potrzebom naszych klientów, obecnie skupiamy się na rozwoju naszego kanału YouTube Bawaria Motors TV, gdzie znajdą Państwo testy, poradniki, ciekawostki oraz inne nowości związane z markami BMW i MINI.

Jesteśmy także dealerem MINI

Jesteśmy częścią Emil Frey Polska

Emil Frey Polska to holding spółek posiadających autoryzowane punkty dealerskie. Obecnie mamy pięć dealerstw BMW i MINI, trzy Mercedesa, jedno Peugeota, jedno Skody i jedno Volkswagena. Dodatkowo mamy też nowoczesną blacharnię i lakiernię PGArt Motors, która wykonuje naprawy powypadkowe dla wszystkich marek. Natomiast spółka Emil Frey Select oferuje szeroki wybór samochodów używanych. Pracując w jednej z naszych lokalizacji – Warszawie, Jankach, Piasecznie, Katowicach, Gdańsku lub Poznaniu – jesteś częścią większej rodziny dealerskiej, która sprzedaje i serwisuje samochody nie tylko jednej marki i nie tylko w jednym miejscu.

  • Bawaria Motors Sp. z o.o. – autoryzowane punkty dealerskie marek BMW i MINI w Warszawie, Jankach, Piasecznie, Katowicach i Gdańsku.
  • MB Motors Sp. z o.o. – właściciel autoryzowanych punktów dealerskich marki Mercedes-Benz w Piasecznie, Poznaniu oraz w Jankach.
  • Bohemia Motors Sp. z o.o. – autoryzowany punkt dealerski marki Skoda w Jankach.
  • CityMotors - autoryzowany punkt dealerski marki Volkswagen i Volkswagen Użytkowe.

Od strony prawnej Emil Frey Polska to właściciel wszystkich wymienionych wyżej dealerstw. Ideą tej spółki jest odpowiednie sterowanie rozwojem każdego z punktów dealerskich, jak również Grupy Emil Frey Polska jako całości. Dodatkowo świadczy usługi doradcze w każdym obszarze działalności i pomaga podejmować odpowiednie decyzje na poziomie zarządczym. Na poziomie firmy EF Polska podejmuje się strategiczne decyzje odnośnie każdej spółki, jak również zarządza się finansami, ryzykiem czy jakością.