Bawaria Motors akceptuje mObywatel / mDowód / mPrawo jazdy

Akceptujemy posługiwanie się aplikacją mObywatel oraz usługami mDowód i mPrawo jazdy w celu wykazania tożsamości i uprawnień do kierowania pojazdami. Jeśli Bawaria Motors działa na rzecz podmiotów trzecich – np. towarzystw ubezpieczeniowych, firm leasingowych – akceptujemy mObywatela bądź nie, zależnie do instrukcji i poleceń wydawanych przez te podmioty.

Od 14 lipca 2023 r. możliwe jest wykazanie tożsamości oraz uprawnień w urzędzie, sądzie, przychodni, na poczcie, u notariusza i innych podmiotach publicznych za pomocą aplikacji mobilnej mObywatel oraz dostępnych w tej aplikacji usług takich jak mDowód lub mPrawo jazdy. W relacjach gospodarczych posługiwanie się aplikacją mObywatel oraz usługami takimi jak mDowód lub mPrawo jazdy w celu wykazania tożsamości lub uprawnień zależy od uznania i akceptacji drugiej strony.

W związku szerokim zastosowaniem aplikacji mObywatel oraz wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku i Klientów informujemy, że Grupa Emil Frey Polska, a Bawaria Motors w szczególności, akceptuje posługiwanie się aplikacją mObywatel oraz usługami mDowód i mPrawo jazdy w celu wykazania tożsamości i uprawnień do kierowania pojazdami. Chodzi np. o dorobienie kluczyka, zawarcie umowy zakupu samochodu, lub wynajem samochodu zastępczego.

Gdy działamy na rzecz podmiotów trzecich – np. towarzystw ubezpieczeniowych, leasingodawców, itp. – honorujemy mObywatela, bądź nie, zależnie od instrukcji i poleceń wydawanych przez te podmioty.

Zapraszamy!

Zespoły BMW MINI Bawaria Motors

Warszawa, Janki. Piaseczno, Katowice, Gdańsk

mObywatel mDowód