Emil Frey Polska DEALEREM ROKU – DUŻA GRUPA DEALERSKA (powyżej 5 lokalizacji).
Konkurs Miesięcznika Dealer.

Tytuł Dealera Roku 2021 został przyznany za konsekwentny rozwój grupy, dobre wyniki sprzedażowe oraz inwestycje w czasach pandemii. Jako przykład tej ostatniej aktywności podano otwarcie najnowocześniejszego obiektu dealerskiego Mercedesa w Polsce, czyli nowego salonu tej marki w Jankach.

W ubiegłym roku Emil Frey Polska zajął 4. miejsce na liście TOP50, czyli zanotował awans o 2 pozycje, oraz 2. miejsce w kategorii dealerów samochodów używanych.

Bawaria Motors laureatem aż dwóch kategorii.

DEALER ROKU W KATEGORII SAMOCHODÓW UŻYWANYCH. Kapituła zwróciła tu uwagę na szeroką ofertę samochodów i ich bardzo efektowną prezentację. Co dokładnie przykuło uwagę Jurorów? Autorskie zdjęcia oferowanych aut, które umożliwiają dokładne ich obejrzenie. Druga rzecz, to filmy wideo, prezentujące sprzedawane samochody, na których omawiane są specyfikacje każdego auta.

INTERNETOWY DEALER ROKU. To pierwsza w historii edycja tego rankingu. Bawaria Motors zdobyła aż 229 punktów na 266 możliwych i zanotowała ponad 40 punktów przewagi nad zdobywcą drugiego miejsca. Punkty przyznawane były przez internautów oraz członków Kapituły, którzy oceniali działania dealerów pod kątem:

  • działań sprzedażowych i działań okołosprzedażowych (m.in. forma prezentacji aut czy możliwość zakupu przez internet),
  • strony internetowej dealera (użyteczność, funkcjonalność, pozycjonowanie czy opinie o dealerze w wizytówce Google),
  • aktywności w mediach społecznościowych.

Bawaria Motors wygrała w dwóch podkategoriach, czyli w działaniach sprzedażowych w internecie (58/75 pkt), a także na polu najbardziej aktywnego dealera w mediach społecznościowych (44/50 pkt).

Kapituła doceniła przyjazną dla użytkownika nawigację na stronie internetowej oraz własny sklep z częściami i akcesoriami. Poza tym członkowie Kapituły byli pod wrażeniem aktywności Bawarii w mediach społecznościowych, a szczególnie zwrócili uwagę na autorski kanał na YouTube z filmami prezentującymi używane samochody oferowane do sprzedaży.

DEALER ROKU - Emil Frey
DEALER ROKU - Emil Frey