Szukasz BMW w Gdyni na Otomoto? Sprawdź oferty dilerów

Otomoto to najpopularniejszy portal z ogłoszeniami motoryzacyjnymi. Jeszcze kilka lat temu można było tam znaleźć wyłącznie oferty sprzedaży aut używanych. Obecnie jednak z portalu chętnie korzystają także autoryzowani dilerzy, którzy w ten sposób mogą poinformować o atrakcyjnych promocjach klientów z całej Polski, a nawet z zagranicy. Szukając nowego BMW w Gdyni na Otomoto z pewnością w końcu trafisz na stronę dilera BMW Bawaria Motors. Koniecznie ją odwiedź, bo czekają tam na Ciebie najlepsze oferty na zakup fabrycznie nowego samochodu legendarnej bawarskiej marki.

Dlaczego warto szukać nowego BMW w Gdyni na Otomoto?

Powód jest dość prosty. Ci, którzy szukali nowego samochodu np. 10 lat temu, mogą potwierdzić, że było to dość uciążliwe zadanie. W praktyce sprowadzało się to do odwiedzenia lokalnego dilera i wynegocjowania ceny auta. Opcja skonfrontowania oferty z propozycjami dilerów w innych miastach była dość utrudniona, a przede wszystkim czasochłonna. Trzeba było albo dzwonić od salonu do salonu, albo rozsyłać mailem ofertę z prośbą o przedstawienie konkurencyjnej propozycji.

W momencie, gdy autoryzowani dilerzy zaczęli oferować samochody w serwisie Otomoto, całkowicie zmieniły się reguły gry. Dziś nikogo już nie dziwi sytuacja, w której osoba np. mieszkająca w Poznaniu kupuje nowe BMW w Gdyni przez Otomoto, korzystając z oferty pomorskiego dilera bawarskiej marki – chociażby właśnie BMW Bawaria Motors. Oczywiście najczęściej sam zakup następuje już „offline”, bo samochód trzeba obejrzeć czy umówić się na jazdę próbną, ale jeśli ktoś jest zdecydowany na konkretny, fabrycznie nowy egzemplarz, to w zasadzie wszystkie formalności można załatwić na odległość, przez telefon oraz mail.

Nie brakuje dziś osób, które na jazdę testową umawiają się u „swojego” dilera, przekonują się, że dane auto będzie idealnym wyborem, a następnie kupują podobnie skonfigurowany egzemplarz, z takim samym układem napędowym, w zupełnie innym salonie, często oddalonym od miejsca zamieszkania o setki kilometrów.

Takie sytuacje są dziś właściwie normą w salonie BMW Bawaria Motors. Ofertę pomorskiego dilera BMW wybierają klienci z całej Polski, którzy już po wymianie kilku maili przekonują się, iż nigdzie nie otrzymają korzystniejszej ceny.

Czy zakup na odległość nie jest uciążliwy pod względem formalności?

Kwestie związane z rejestracją pojazdu można załatwić w swoim mieście (diler przesyła tylko kartę pojazdu oraz niezbędne dokumenty kurierem). Jeszcze łatwiej będzie w przypadku, gdy nabywca chce skorzystać z opcji finansowania zakupu, np. poprzez leasing dla firm. Wówczas wszystkimi formalnościami zajmują się doradcy BMW Bawaria Motors, którzy przedstawią najkorzystniejsze oferty, a po wybraniu jednej z nich przygotują komplet dokumentów do podpisu. Po zakończeniu całej procedury nabywca po prostu zjawia się w salonie w ustalonym terminie i odbiera swoje nowe, wymarzone BMW.

Wniosek? Zakupu samochodu marki BMW w Gdyni na Otomoto nie trzeba się absolutnie obawiać. Jest to dziś wręcz standard i opcja, z której standardowo korzysta mnóstwo osób. Nie ma żadnego powodu, aby decydować się na droższą ofertę lokalnego dilera tylko dlatego, że jego salon znajduje się na miejscu. W dobie powszechnego dostępu do Internetu kupienie fabrycznie nowego auta znalezionego na Otomoto nie stanowi najmniejszego problemu i bardzo się opłaca.

Co z serwisowaniem?

Wielu naszych klientów, którzy szukając nowego BMW w Gdyni na Otomoto trafili na stronę BMW Bawaria Motors, zastanawia się nad tym, czy kupując auto w innym mieście są zobowiązani do serwisowania go w tej samej autoryzowanej stacji obsługi. Nie jest to konieczne. Warunki gwarancyjne BMW przewidują możliwość wykonywania obowiązkowych przeglądów i czynności serwisowych w dowolnym ASO, bez ryzyka utraty gwarancji.

Oczywiście mimo tego zachęcamy, aby korzystać z usług naszej stacji obsługi, która cieszy się doskonałą opinią wśród kierowców. Regularnie organizujemy różne promocje serwisowe, które dodatkowo przemawiają za tym, aby powierzyć swoje BMW właśnie naszym ekspertom.

Już teraz wejdź na stronę dilera BMW Bawaria Motors na Otomoto i sprawdź nasze aktualne oferty sprzedaży fabrycznie nowych BMW.