Dealer BMW Bawaria Motors: najlepsze oferty nie tylko dla mieszkańców Trójmiasta

BMW to jedna z najpopularniejszych marek motoryzacyjnych na polskim rynku. Rodzimi kierowcy cenią ją za perfekcyjne połączenie luksusowego wykończenia, sportowych właściwości jezdnych, bezawaryjności i olbrzymiego komfortu. Do tego samochody bawarskiej marki są znakomicie wycenione na tle konkurencji z segmentu premium. Cieszy również rozwinięta sieć dealerska, dzięki czemu kierowcy w całej Polsce mają łatwy dostęp do egzemplarzy testowych. Coraz więcej nabywców nie ogranicza się jednak tylko do oferty lokalnego autoryzowanego sprzedawcy, szukając atrakcyjnych propozycji sprzedaży także w innych salonach marki. Przykład? Z oferty dealera BMW Bawaria Motors w Gdańsku korzystają zarówno kierowcy z Gdyni, Elbląga, Koszalina, Słupska, jak i jeszcze dalej położonych miejscowości. Skąd bierze się taka popularność tego dealera BMW? Sprawdźmy.

Bardzo atrakcyjne oferty na nowe modele BMW

Dealer BMW Bawaria Motors w Gdańsku (posiada również salony w Katowicach, Warszawie i Jankach) swoją popularność zawdzięcza przede wszystkim elastycznemu podejściu do polityki cenowej. Kierowcy z Gdyni, Elbląga, Koszalina, Słupska, ale też chociażby z Bydgoszczy czy Torunia dobrze wiedzą, że w tym salonie jest największa szansa uzyskania atrakcyjnego rabatu na fabrycznie nowy model BMW. Jest to efekt tego, że dealer osiąga znakomite wyniki sprzedaży, dzięki czemu może stosować niższe marże na poszczególnych pojazdach.

Wniosek? Chcesz kupić nowe BMW w bardzo dobrej cenie, a Twój lokalny dealer ani myśli udzielić Ci dodatkowego rabatu? Koniecznie spróbuj w BMW Bawaria Motors w Gdańsku i zapytaj tamtejszych doradców o specjalną ofertę dla Ciebie.

Kompleksowa obsługa

Wielu kierowców waha się przed kupieniem nowego samochodu u dealera BMW w innym mieście, doszukując się w tym mnóstwa problemów natury logistycznej. Rejestracja pojazdu, ustalenie warunków zakupu, wybór formy finansowania, jazda próbna – na pierwszy rzut oka wszystkie te kwestie rzeczywiście mogą się wydawać dość kłopotliwe, jeśli dealer BMW mieści się np. 100 kilometrów dalej.

W rzeczywistości jednak można to wszystko pogodzić w taki sposób, aby zapewnić nabywcy pojazdu maksymalny komfort. To już zadanie dla doradców BMW Bawaria Motors, którzy oferują kompleksową obsługę klienta na każdym etapie. Załatwiają wszystkie formalności związane z zakupem pojazdu i uzyskaniem finansowania (kredyt, leasing, wynajem długoterminowy).

Nie ma problemu z prowadzeniem negocjacji cenowych przez telefon lub mailowo. Wystarczy więc tylko umówić się na jazdę próbną w dogodnym terminie i podjąć ostateczną decyzję o zakupie nowego BMW, co powinno być już tylko formalnością.

To warto wiedzieć

Dealer BMW Bawaria Motors Gdańsk ma stałą, bardzo atrakcyjną ofertę zakupu nowych samochodów BMW dla firm. Szczególnie atrakcyjną opcją jest finansowanie w ramach usługi BMW Comfort Lease z 0% wpłaty własnej.

Profesjonalne usługi serwisowe

Kupując nowe BMW u autoryzowanego dealera w innym mieście nie trzeba oczywiście korzystać z jego usług serwisowych – można to robić w dowolnym ASO. Mimo to nieprzypadkowo wielu właścicieli aut bawarskiej marki konsekwentnie „trzyma się” serwisu BMW Bawaria Motors. Cieszy się on bardzo dobrą opinią, a do tego regularnie oferuje atrakcyjne promocje cenowe na poszczególne usługi.

Dealer BMW Bawaria Motors zapewnia właścicielom pojazdów BMW zarówno serwis mechaniczny, jak i blacharsko-lakierniczy. Wykonuje przeglądy gwarancyjne, naprawy bieżące i główne. Wykorzystuje wyłącznie oryginalne części zamienne BMW, które gwarantują najwyższy poziom trwałości, bezpieczeństwa i oczywiście pełną kompatybilność z pojazdem.

Dzięki dostępowi do najbardziej zaawansowanego oprogramowania diagnostycznego serwis szybko i bezbłędnie ustala przyczynę problemu, a następnie usuwa ją w najkrótszym możliwym czasie. Właściciel może natomiast wygodnie poczekać w saloniku, napić się kawy i popracować, wiedząc, że jego BMW jest w rękach fachowców.

Nie ma zatem znaczenia, czy mieszkasz w Gdyni, Elblągu, Koszalinie czy Słupsku lub w dowolnym innym mieście. Najlepsza oferta na zakup nowego oraz używanego BMW (w ramach programu BMW Premium Selection), serwis i części zamienne czeka na Ciebie u dealera BMW Bawaria Motors.