x1 xDrive25e
Cecha 1
Cecha 1
Cecha 2
Cecha 2
 Cecha 3
Cecha 3

BMW X2 xDRIVE25e

To co najlepsze z obu światów: dzięki BMW X2 xDrive25e doświadczysz ekologicznej mobilności i wydajnej dynamiki jazdy. Odkryj liczne zalety tego innowacyjnego samochodu hybrydowego BMW i dowiedz się więcej o koncepcji napędu, dynamice jazdy, BMW Charging i praktycznych usługach cyfrowych BMW ConnectedDrive.

Technologia hybrydowa plug-in w BMW X2 xDrive25e

Doskonała harmonia: hybryda plug-in BMW X2 xDrive25e łączy w sobie napęd elektryczny BMW eDrive z mocnym silnikiem spalinowym BMW. Razem gwarantują wrażenia z jazdy łączące najwyższą wydajność z maksymalną radością z jazdy: w zależności od trybu bez lokalnej emisji spalin i niemal bezgłośnie lub z dużym momentem obrotowym oraz z wystarczającymi rezerwami nawet na dłuższych dystansach. Napęd na wszystkie koła BMW xDrive, unikalny dla hybryd plug-in w tym segmencie, zapewnia ponadto optymalną dynamikę i trakcję. Cenny wkład w wydajną jazdę ma również rekuperacja, czyli przekształcanie energii kinetycznej w elektryczną podczas hamowania i ładowanie nią akumulatora.

Komponenty układu napędowego i jezdnego BMW X2

Mocne silniki. Bezpośredni układ kierowniczy. Opcjonalny sportowy układ jezdny M. Niezwykle precyzyjne prowadzenie, który wyznacza wzorce w tej klasie. Aby dać Ci dynamikę i zwinność – podczas sprintów i na długich odcinkach, w mieście i na krętych drogach za miastem. A jeśli to wciąż za mało, wybierz opcjonalny napęd na wszystkie koła BMW xDrive. Zapewnia on BMW X2 doskonałą trakcję i stabilny tor jazdy oraz pozwala pokonywać najostrzejsze zakręty jak po szynach. Z adrenaliną w pakiecie – dla tych, którzy są gotowi podjąć wyzwanie.

Atrakcyjne elementy stylistyczne na zewnątrz i wewnątrz BMW X2

Radykalna stylistyka w najpiękniejszej formie: dynamiczna sylwetka BMW X2 z atletyczną linią barkową i płasko opadającym dachem ma charakter zbliżony do coupé, co doskonale podkreśla lakier metalizowany w kolorze galwanicznego złota.