Cecha 1
Cecha 1
Cecha 2
Cecha 2
 Cecha 3
Cecha 3

BMW 520e TOURING

Zmierz się z mistrzem i poznaj BMW 520e Touring. Komfort jazdy na długich trasach a przy tym kultowy wygląd i dynamika charakterystyczna dla BMW serii 5 są godne zaufania. Wyjątkowe elementy stylistyczne to tylko uzupełnienie wrażenia niezależności, które buduje długi rozstaw osi, klarowne powierzchnie oraz wszechstronne wnetrze zapewniające dużo miejsca na bagaż. Komfort i elastycznośc to domena BMW 520eTouring.

Innowacyjny napęd hybrydowy

Hybrydy Plug-in BMW serii 5 Touring wyróżnia zastosowana technologia.Rozwiązania techniczne wraz z innowacyjnym napędem hybrydowym podkreślaja zalety tego modelu. Zrównoważona mobilność i wydajna dynamika jazdy to doskonała harmonia modelu.Wrażenia z jazdy których dostarcza powodują maksymalną radośc z jazdy. Dodatkowym atutem są opcje ładowania. BMW Charging oferuje indywidualne rozwiązania ładowania BMW 520e Touring. Szczególnie bezpieczne, wygodne i szybkie jest ładownaie za pośrednictwem stacji BMW Wallbox. Inteligentne ładowanie to dodatkowa usługa jakiej dostarcza BMW.

Styl

BMW 520e Touring to bardzo funkcjonalny samochód. Nie ujmuje to jednak stylistyce. Otwarty dach panoramiczny, otwierany i zamykany automatycznie przyciskiem w kabinie lub kluczykiem zapewnia wyjatkową atmosferę wnetrza i jest wyposażony w roletę przeciwsłoneczną oraz wiatrochron. Praktycznym rozwiązaniem jest hak holowniczy, który sprawdza się do przyczep wysokiej masy do 2000 kg. Funkcjonalność bagażnika urozmaica pakiet akcesoriów, który oferuje niemal płynną regulację pochylenia oparcia z pozycją cargo, szyny mocujące bagaż, taśma mocująca oraz hak wielofunkcyjny.

Zawsze do dyspozycji

Wszystkie technologie BMW 520e Touring wspomagane przez najnowocześniejsze systemy oraz funkcje łacznościgwarantują bezpieczeństwo i komfort. Funkcje biznesowe oraz rozwrywkowe bawią i przekazują informacje podczas każdej trasy. Beztroska i zrelaksowana mobilność zapewniona jest przez funkcje cyfrowe zapewniające łączność podczas drogi.