BMW 225xe iPerformance Active Tourer | salon Warszawa, Katowice, Janki, Gdańsk | Autoryzowany dealer BMW (ASO) Bawaria Motors
Cecha 1
Cecha 1
Cecha 2
Cecha 2
 Cecha 3
Cecha 3

BMW 225xe Active Tourer 

Zachwyca wyglądem, funkcjonalnością i bardzo niskimi kosztami użytkowania. BMW 225xe Active Tourer to doskonały wybór dla nowoczesnej rodziny, która dba o swój budżet domowy, a przy tym jest świadoma ekologicznie. Ten praktyczny samochód z napędem hybrydowym typu Plug-in zapewnia rewelacyjne osiągi, ma mikroskopijny apetyt na paliwo i równie dobrze poradzi sobie w zatłoczonym mieście, jak i w dalszej trasie. Poznaj możliwości i najważniejsze atuty tego modelu. 

Znakomite osiągi 

Jeśli do tej pory myślałeś, że hybryda nie jest dla Ciebie, bo za kierownicą oczekujesz sportowych emocji, to już po pierwszych kilometrach w BMW 225xe Active Tourer zmienisz zdanie. Ten samochód łączy ogień z wodą. Z jednej strony: jest przyjazny środowisku naturalnemu i super oszczędny. Z drugiej: zapewnia osiągi, o których może pomarzyć niejeden właściciel mocnego diesla czy turbo benzyny. 

Wszystko wyjaśnia specyfikacja techniczna. Moc systemowa układu hybrydowego wynosi aż 224 KM, co zapewnia przyspieszenie od 0 do 100 km/h w zaledwie 6,7 sekundy oraz prędkość maksymalną 202 km/h. Czy potrzeba Ci czegoś więcej, aby wygodnie i zwinnie przemierzać miasto lub pokonywać dalekie trasy? 

Specyfiką układu hybrydowego jest również natychmiastowy dostęp do pełnej mocy. To przekłada się na świetną elastyczność napędu i tym samym najwyższy komfort jazdy, niezależnie od tego, czy chcesz szybko wydostać się z miejskiego korka, czy wyprzedzić ciąg TIR-ów na zatłoczonej drodze krajowej. 

Jak to działa?

W BMW 225xe Active Tourer producent zastosował koncepcję napędu hybrydowego typu Plug-in, czyli łączącego zalety silnika spalinowego oraz elektrycznego. Obie jednostki perfekcyjnie ze sobą współpracują, dzięki czemu kierowca w ogóle nie odczuwa zmian napędu. Cieszy się tylko na widok bardzo niskiego zużycia paliwa na wyświetlaczu. 

W zależności od sytuacji na drodze silniki mogą pracować niezależnie od siebie lub razem. Ta pierwsza sytuacja będzie miała miejsce głównie w warunkach ruchu miejskiego, co pozwala oszczędzać paliwo i podróżować z przyjemnością świadomością, że Twój samochód nie emituje szkodliwych spalin. Z kolei w momencie, gdy będziesz potrzebować większej mocy, aby na przykład dynamicznie wyprzedzić inny pojazd, napęd natychmiast pokaże pełnię swoich możliwości.  

Ciekawostka: silnik spalinowy napędza koła osi przedniej, a elektryczny osi tylnej. To również ma wpływ na to, który napęd będzie mieć pierwszeństwo, nad czym czuwa zaawansowana elektronika. System na bieżąco analizuje warunki drogowe, dobierając napęd w taki sposób, aby zapewnić Ci maksimum bezpieczeństwa. Działa to dokładnie na takiej samej zasadzie, jak w przypadku technologii BMW xDrive. 

Wygodne uzupełnianie energii 

BMW 225xe Active Tourer to samochód hybrydowy typu Plug-in, co oznacza, że nie tylko odzyskuje energię kinetyczną w trakcie jazdy i hamowania, ale również umożliwia uzupełnienie poziomu baterii z sieci elektrycznej. Możesz więc naładować akumulatory w przydomowym garażu, pod firmą, czy korzystając z coraz gęstszej sieci publicznych punktów ładowania, w czym pomoże Ci nawigacja w Twoim BMW. Dzięki temu nie musisz się obawiać dłuższej podróży – zawsze znajdzie się okazja, aby uzupełnić poziom energii i jechać dalej w stylu eko. 

BMW 225xe Active Tourer z technologią eDrive

Ten samochód wykorzystuje zaawansowaną technologię BMW eDrive BMW EfficientDynamics, aby maksymalnie wykorzystać potencjał napędu hybrydowego i zapewnić Ci świetny zasięg. BMW 225xe Active Tourer w trybie w 100% elektrycznym może przejechać aż do 41 kilometrów, nie emitując przy tym szkodliwych spalin i oszczędzając Twoje pieniądze. Myślisz, że to mało? A jaki dystans codziennie pokonujesz w drodze do pracy?

Doskonały wybór dla rodziny

BMW 225xe Active Tourer pomieści 5 osób, zapewniając im bardzo komfortowe warunki podróżowania. Duży bagażnik w zupełności wystarczy na wakacyjny wyjazd. Pomimo podwyższonego nadwozia to wciąż jest klasyczne BMW, czyli samochód, który daje mnóstwo frajdy z jazdy i prowadzi się tak, jak sportowy wóz.

Już teraz umów się na jazdę testową BMW 225xe Active Tourer i przekonaj się, że napęd hybrydowy to coś więcej, niż tylko sposób na oszczędności. Przyjdź lub zadzwoń do jednego z salonów BMW Bawaria Motors i zapytaj o szczegóły.

Title
Twoje BMW 225xe iPerformance Active Tourer BMW 225xe iPerformance Active Tourer jest dostępne w salonach BMW Bawaria Motors w Warszawie, Jankach, Katowicach i Gdańsku. Nasi doradcy udzielą szczegółowych informacji na temat przełomowej technologii napędu hybrydowego BMW.