Części M Performance

Każde BMW jest motoryzacyjnym dziełem sztuki. Twoje jednak może być absolutnie wyjątkowe. Dzięki oryginalnym częściom i akcesoriom BMW M Performance Parts zmienisz luksusowy, cywilny samochód w auto o wyścigowym charakterze. Takie, które wyróżni się na ulicy, wzbudzi zazdrosne spojrzenia u innych i da Ci jeszcze więcej radości z jazdy. To Ty wyznaczasz kierunek personalizacji wyglądu Twojego BMW. Oryginalne akcesoria BMW M Performance Parts są dostępne w salonach BMW Bawaria Motors. Sprawdź, które z nich wywołują szczególne emocje.

Kierownica BMW M Performance 

Najwięcej czasu spędzasz wewnątrz Twojego BMW, dlatego zadbaj o to, aby wprowadzić sportowe elementy do kokpitu. Znakomitym wyborem będzie kierownica BMW M Performance, która została obszyta wysokiej jakości alcantarą. To wyjątkowo przyjemny w dotyku materiał, który stosuje się w świecie wyścigów samochodowych. Kierownica zapewnia pewny chwyt, poprawia czucie układu jezdnego, umożliwia jeszcze precyzyjniejsze prowadzenie auta. Na dokładkę – rewelacyjnie wygląda! 

Obudowy lusterek BMW M Performance 

Na sportowy design samochodu składają się także detale stylistyczne, w tym lusterka. Dlatego w gamie akcesoriów BMW M Performance Parts znajdziesz ręcznie wykonane z karbonu obudowy lusterek wewnętrznych. Ich zadanie to nie tylko wywołanie szerokiego uśmiechu na twarzy właściciela auta, ale także poprawienie właściwości aerodynamicznych pojazdu. Sam zobacz, jak rewelacyjnie się prezentują. 

Spojler tylny BMW M Performance 

To nie jest zwykły dodatek stylistyczny. Ten spojler ma do wykonania bardzo odpowiedzialną pracę. Podczas jazdy z dużą prędkością liczą się nawet drobiazgi, które mają wpływ na precyzję prowadzenia oraz stabilne zachowanie samochodu na drodze. Spojler tylny BMW M Performance znacząco poprawia właściwości jezdne auta, co odczujesz już podczas pierwszego wciśnięcia pedału gazu. Spojler został wykonany z lekkiego, super wytrzymałego karbonu. 

Gotowe zestawy elementów BMW M Performance Parts 

Niezależnie od tego, jakim modelem BMW jeździsz, będziemy w stanie dobrać do niego odpowiednie części z pakietu M Performance. Największe pole do popisu mają właściciele BMW serii 3 Limuzyna, BMW X5, BMW M2 Competition oraz BMW M5 – w przypadku tych modeli możemy całkowicie zmienić stylistykę nadwozia z wykorzystaniem oryginalnych akcesoriów BMW M Performance Parts. To ekscytujące, jak niewiele potrzeba, by wyróżnić się na drodze i spełnić swoje motoryzacyjne marzenia oraz ambicje. 

Postaw na oryginalne akcesoria

Części i akcesoria BMW M Performance Parts są bardzo poszukiwane i pożądane przez właścicieli samochodów bawarskiej marki. To oczywiście skutkuje tym, że na rynku pojawia się mnóstwo podróbek oraz części uszkodzonych, które zostały nieprofesjonalnie naprawione. Dużym problemem jest także to, że akcesoria niewiadomego pochodzenia z reguły nie są idealnie dopasowane do samochodu, przez co auto zamiast zyskać, traci atrakcyjny design. Musisz na to uważać.

Najlepszym sposobem na to, aby zabezpieczyć się przed takim zakupem, jest skorzystanie z oferty BMW Bawaria Motors. Tylko oryginalne akcesoria BMW M Performance Parts gwarantują legendarną jakość, fantastyczny wygląd oraz pełną kompatybilność z poszczególnymi modelami samochodów BMW. Doradcy BMW Bawaria Motors wskażą Ci te elementy i przygotują atrakcyjną, indywidualną ofertę cenową, która z pewnością pozytywnie Cię zaskoczy.

Dlatego już teraz skontaktuj się z nami i zapytaj o części i akcesoria BMW M Performance Parts do Twojego BMW. Nie odkładaj marzeń na później!